M jak miłość odcinek 1547 streszczenie: Były chłopak Fanki chce zabić Pawła! Czy Zduński przeżyje atak bandyty?

2020-11-30 15:24 kg
M jak miłość
Autor: materiały TVP

M jak miłość odcinek 1547 - co się wydarzy w nowym odcinku? Związek Kingi i Piotrka nadal wisi na włosku. Ich relacji nie pomaga fakt, że Kamila wciąż nie chce zostawić Piotra w spokoju. Paweł natomiast spędza miłe chwile z Fanką. Ich przejażdżka rowerowa kończy się jednak tragicznie... Emisja 1547. odcinka zaplanowana została na wtorek, 1 grudnia. M jak miłość można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

M jak miłość odcinek 1547 streszczenie. Paweł nareszcie zrozumiał, że jego relacja z Kingą nie ma przyszłości i to w relacji z Fanką postanowił odnaleźć szczęście. Zduński zaprosi dziewczynę na wycieczkę rowerową za miasto. Podczas wspólnej przejażdżki były chłopak Fanki - bandyta, który niedawno opuścił więzienie, zaatakuje Pawła! Czy Zduński przeżyje wypadek? Co jeszcze wydarzy się w najbliższym odcinku M jak miłość?

M jak miłość - odcinek 1547

Krzysztof śledzi Frankę. Gdy dziewczyna wybiera się z Pawłem na wycieczkę na rowerach, nagle atakuje. Tymczasem Kamila wciąż nie chce zostawić w spokoju Piotra. Magda robi wszystko, by ją powstrzymać i ratować małżeństwo Zduńskich. Zaprasza w końcu przyjaciół na romantyczny weekendowy wyjazd. Problemy ma też Kamil, który szykuje się do rozstania z Polą. Poza tym do bistro wraca Tomasz Kawecki z Inspekcji Sanitarnej, by przeprowadzić kolejną kontrolę i zemścić się na Ali za to, że go odrzuciła.

M jak miłość odcinek 1547 ZWIASTUN. Kamila będzie grozić Magdzie. Kinga nie wybaczy Piotrkowi zdrady
NAJNOWSZE