„Love Never Lies Polska: Reunion”. Zobaczymy dalsze losy par, ale nie na Netfliksie. Kiedy premiera?

i

Autor: materiały prasowe Netflix „Love Never Lies Polska: Reunion”. Zobaczymy dalsze losy par, ale nie na Netfliksie. Kiedy premiera?

„Love Never Lies Polska” z odcinkiem specjalnym! Jak potoczyły się losy par po programie?

2023-02-08 10:12

Już za kilka dni zobaczymy specjalny odcinek programu, o którym mówią obecnie niemal wszyscy. „Love Never Lies Polska: Reunion” pokaże nam, jak potoczyły się dalsze losy par, które odważyły się wziąć udział w projekcie. Obyło się bez rozstań?

„Love Never Lies Polska” to pierwszy polski program reality show od Netfliksa, w którym sześć par wystawiło swoją miłość na próbę, zamieszkując razem w willi, gdzie przez kilka tygodni ich prawdomówność była sprawdzana przez nowoczesny wykrywacz kłamstw. Zwycięzcami programu zostali Lilia i Andrzej. Co jednak z pozostałymi? Jak potoczyły się ich dalsze losy? Dowiemy się już za kilka dni.

„Love Never Lies Polska: Reunion”. Zobaczymy dalsze losy par, ale nie na Netfliksie. Kiedy premiera?

10 miesięcy po zakończeniu zdjęć do programu uczestnicy oraz prowadząca, Maja Bohosiewicz, spotkali się ponownie, by dowiedzieć się co słychać u każdej z par. Kto jest nadal razem? Jaką lekcję wynieśli z programu? Czy Bruno, zgodnie z obietnicą złożoną Jędrzejowi, zaczął więcej mówić o uczuciach? Co po programie zrozumieli Bernadeta i Dominik? Czy Kasi udało się utrzymać swoją przemianę? Przekonamy się już w środę 8 lutego oglądając specjalny materiał „Love Never Lies Polska: Reunion”, który będzie dostępny na kanale youtube Netflix Polska.

Wspaniale było spotkać się ze wszystkimi parami i dowiedzieć się, co u nich słychać. To świetni młodzi ludzie, których połączyła chęć przeżycia niezapomnianej przygody i odpowiedzenia sobie na pytanie - czy miłość rzeczywiście nigdy nie kłamie? Wiem, że każde z nich wyszło z tego programu z jakąś lekcją dla siebie i szczerze wierzę, że było to potrzebne doświadczenie - wyznała prowadząca, Maja Bohosiewicz.

„Love Never Lies Polska” – o czym jest program?

Sześć par wystawia swoją miłość na próbę, zamieszkując razem w willi, gdzie przez kilka tygodni ich prawdomówność sprawdzana jest przez nowoczesny wykrywacz kłamstw. Uczestnicy Love Never Lies Polska za każde kłamstwo stracą, a za mówienie prawdy otrzymają pieniądze. Program wygra para, która będzie ze sobą najbardziej szczera.

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7