Love Island - Caroline i Mateusz nie są już razem! Internauci nie mogą w to uwierzyć

2021-11-12 13:40 MK
Love Island 3 - Caroline  i Mateusz
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Tego nikt się nie spodziewał! Uwielbiani przez widzów zwycięzcy trzeciej edycji programu Love Island. Wyspa miłości poinformowali w mediach społecznościowych o rozstaniu. Caroline i Mateusz byli parą przez ponad pół roku. Sprawdź, co napisali o tej trudnej dla nich i szokującej dla wszystkich ich wielbicieli decyzji.

Love Island - Caroline i Mateusz rozstali się, o czym poinformowali w mediach społecznościowych, szokując wszystkich wielbicieli. Nazywani Barbie i Kenem 3. edycji hitowego reality show uczestnicy szybko stali się ulubieńcami widzów, którzy z wielkim zainteresowaniem śledzili rodzące się między nimi uczucie. Gdy tylko Caroline pojawiła się na wyspie, całkowicie zawróciła w głowie rozchwytywanemu wyspiarzowi. Nawet pojawienie się Angeli, która na moment odbiła CJ partnera, nie zburzyło tego uczucia. Decyzją widzów to właśnie Caroline i Mateusz wygrali program, zdobywając po równo 50 tysięcy złotych. W ostatnich tygodniach fani pary zauważyli, że spędza ona ze sobą coraz mniej czasu. Caroline ugięła się pod liczbą pytań dotyczących kryzysu w ich relacji i wyznała, że wspólnie z Mateuszem podjęli decyzję o rozstaniu.

Sonda
Której z finałowych par najbardziej kibicujesz?

Caroline i Mateusz rozstali się!

Ta wiadomość zaskoczyła wszystkich! Para, której widzowie Love Island kibicowali najmocniej, poinformowała o zerwaniu. Za pośrednictwem Instagrama Caroline opublikowała specjalne oświadczenie.

Ostatnio mam dużo wiadomości na temat tego, gdzie jest Mateusz. Niestety, nie wszystko jest tak piękne, jak wygląda w telewizji. Byliśmy w publicznym związku, któremu bardzo dużo z was kibicowało. Bardzo dziękujemy wam za całe wsparcie. Byliście z nami od początku i widzieliście, jak nasza miłość rozkwitała. Dlatego należy wam powiedzieć, że jesteśmy w dobrym kontakcie i będziemy się widywać, ale na razie nie jesteśmy razem. Jest to trudny dla obu z nas czas i chcemy, abyście uszanowali naszą prywatność. Nie jesteśmy w stanie odpowiadać na pytania dlaczego nie jesteśmy razem. Jeśli znacie mnie z programu, to wiecie, że kieruję się tym, co ma być, to będzie. Oboje jesteśmy dobrej myśli - napisała.

Tym samym Magda i Wiktor - uczestnicy 2. edycji show - są jedyną parą, która przetrwała, nie wliczając par utworzonych w 4. edycji.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE