Lechia Gdańsk - Rapid Wiedeń: transmisja TV i ONLINE. O której i gdzie oglądać?

Lechia Gdańsk
Autor: ALEKSANDER SZREDER / SUPER EXPRESS

Mecz Lechia - Rapid Wiedeń w tv i online. Gospodarze spotkania będą walczyli o pierwszy w historii klubu awans do III rundy kwalifikacji europejskich pucharów. Poniżej podpowiadamy, gdzie i o której godzinie będzie można obejrzeć transmisję ze spotkania.

Lechia - Rapid Wiedeń: transmisja meczu w telewizji i internecie zastanawia wielu kibiców. Tym bardziej, że zespół z Gdańska ma spore szanse na to, by awansować do trzeciej rundy eliminacji Ligi Konferencji UEFA. Przypomnijmy, że Lechia Gdańsk w pierwszej rundzie pokonała Akademiję Pandew. W drugiej, gdy gdańszczanie trafili na Rapid Wiedeń, spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0. Wszystko zatem rozstrzygnie się w Gdańsku. Już 28 lipca dowiemy się, który z zespołów awansował do trzeciej rundy kwalifikacji europejskich pucharów. Sprawdźcie, gdzie i kiedy oglądać transmisję z meczu Lechia - Rapid Wiedeń.

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054

Lechia - Rapid Wiedeń: transmisja

Mecz Lechia - Rapid Wiedeń w 2. rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy został zaplanowany na czwartek 28 lipca, na godzinę 19:45. Transmisję ze spotkania będzie można obejrzeć na antenie TVP 2 oraz online w serwisie TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej oraz Smart TV. Komentatorami meczu będą cenieni dziennikarze sportowi Mateusz Borek i Marcin Adamski.

Sonda
Gdzie najczęściej oglądasz mecze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE