Lato, muzyka, zabawa 2019 Chełm - powtórki. Kiedy, gdzie i o której oglądać retransmisję z koncertu?

2019-09-13 12:30
Wakacyjna Trasa Dwójki
Autor: Materiały Prasowe

Koncert Lato, muzyka, zabawa 2019 Chełm to ostatni przystanek na Wakacyjnej trasie Dwójki. Muzyczne widowisko będzie transmitowane na żywo na antenie TVP2. Czy osoby, które przegapiły emisję koncertu będą mogły go obejrzeć w innym terminie? Kiedy i gdzie obejrzeć retransmisję koncertu?

Lato, muzyka, zabawa 2019 Chełm - powtórki. Kiedy, gdzie i o której oglądać retransmisję z koncertu? To pytanie zadają sobie wszyscy fani plenerowych koncertów telewizyjnej Dwójki. Przypomnijmy, że koncerty Lato, muzyka, zabawa 2019 czyli Wakacyjna trasa Dwójki odbyła się w trakcie minionych wakacji. W związku z ogromną ilością próśb od widzów Dwójki, ostatni koncert odbędzie się w Chełmie. Na scenie wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Kiedy i gdzie obejrzeć powtórkę koncertu Lato, muzyka, zabawa 2019 Chełm? 

Lato, muzyka, zabawa 2019 Chełm - powtórki w TV

Wakacyjna trasa Dwójki zagościła na antenie TVP 2. Ostatni koncert będzie transmitowany prosto z Chełma. Czy będzie można obejrzeć powtórki? Mamy bardzo dobrą wiadomość dla osób, które nie zdążą z jakiejś przyczyny obejrzeć koncertu Lato, muzyka zabawa 2019 na żywo. Retransmisja koncertu z Chełma będziecie mogli zobaczyć w sobotę 14 września 2019 roku o godzinie 13:15 na antenie TVP POLONIA. 

Lato, muzyka, zabawa 2019 Chełm - powtórki online

Koncert Lato, muzyka, zabawa 2019 Chełm możecie obejrzeć w internecie. Po transmisji na żywo, wydarzenie będzie udostępnione na platformie vod.tvp.pl.

NAJNOWSZE