Kumple z Dżungli

i

Autor: Screen z YouTube / Coming Soon

Kumple z Dżungli - animowana przygoda na ekranach kin

2017-11-24 15:14

 W weekend 25-26 listopada pokazy przedpremierowe francuskiej animacji "Kumple z dżungli", zobaczyć można w Cinema City. To historia opowiadająca o przygodach pingwina, w którego duszy drzemie prawdziwy tygrys!

W weekend 25-26 listopada pokazy przedpremierowe francuskiej animacji „Kumple z dżungli”, zobaczyć można w Cinema City. To historia opowiadająca o przygodach pingwina, w którego duszy drzemie prawdziwy tygrys!

Wychowany przez tygrysicę ma przejąć jej obowiązki i zadbać o porządek i sprawiedliwość w dżungli. Z pomocą przyjdzie mu oczywiście zgrana drużyna zwariowanych przyjaciół. Premiera filmu odbędzie się 1grudnia. Bilety na pokazy przedpremierowe już są dostępne w kasach kin oraz na stronie.

Kumple z Dżungli - fabuła

Głównym bohaterem filmu jest Maurice, pingwin wychowany przez tygrysicę, który skrywa w sobie pasiastą naturę drapieżcy, a w dodatku jest mistrzem Kung Fu. Wraz z genialnym wyrakiem Gilbertem, walecznym gorylem Miguelem oraz czarującą nietoperzycą Batricią tworzą paczkę superbohaterów. Nadrodze wesołej bandy stanie nie lada zadanie! Będą musieli powstrzymać szalonego piromana - koalę Igora, który wiele lat temu postanowił zniszczyć dżunglę. Razpokonała go tygrysica - mama Maurice’a, ale teraz sam musi zmierzyć się z niebezpieczeństwem. Czy on ijego kumple ocalą dżunglę?

Kraina Lodu: Przygoda Olafa - Mamy fragmenty filmu!

Kumple z Dżungli - Jak powstał film?

Dla reżysera Davida Alauxa źródłem inspiracji były filmy iseriale z lat 70. i 80., m.in. „MacGyver”, „Drużyna A”, „Indiana Jones”. Do fascynujących postaci z tamtych filmów dodał szczyptę swojego poczucia humoru i stworzył zabawnych bohaterów, których dzieci pokochają od pierwszego wejrzenia. Twórcy zadbali także o to, by scenografia była na tyle realistyczna i naturalna, by widz mógł się poczuć się jak w zielonej dżungli rozświetlonej jaskrawymi kolorami tropikalnych kwiatów i przeżywać przygody razem z Maurice’em i spółką.
Pokazy przedpremierowe „Kumpli z dżungli” odbędą się we wszystkich 35 kinach w20miastach w całej Polsce w weekend 25-26 listopada.

Źródło: Materiały prasowe Cinema City