Ku jezioru - sezon 2. potwierdzony. Kiedy premiera odcinków na Netflix?

2020-10-30 13:26 AW
Ku jezioru
Autor: screen youtube.com, kanał MVSRS screen youtube.com

Ku jezioru to postapokaliptyczny rosyjski serial, który pierwotnie miał swoją premierę w listopadzie 2019 na rosyjskiej platformie Premier. Potencjał serialu wyczuł Netflix, a w październiku 2020 Ku jezioru został udostępniony na platformie również w Polsce. Ku jezioru błyskawicznie zyskał ogromną popularność, a przez wiele tygodniu nie znikał z listy top 10 najchętniej oglądanych produkcji.

Ku jezioru - sezon 2. potwierdzony. Kiedy premiera odcinków na Netflix? Fabuła poruszającego pierwszego sezonu serialu ma miejsce w postapokaliptycznej Moskiwe, gdzie ludzie za wszelką cenę walczą o przetrwanie. Miasto otoczone jest kordonem sanitarnym, a ludzie starają się wydostać w pobliże tytułowego jeziora, gdzie znajduje się schronienie, w którym mają szansę uchronić się przed panującym wirusem.

Ku jezioru - sezon 2. potwierdzony. Kiedy premiera odcinków na Netflix?

Pierwszy, składający się z ośmiu odcinków sezon serialu, trafił na Netflix 8 października 2020. Serial zebrał bardzo dobre recenzje krytyków i cieszy się świetnymi opiniami widzów. Jak podaje TriColorTVMag, drugi sezon serialu został już zamówiony, jednak widzowie będą musieli sporo poczekać na kolejne odcinki. Premierowo emisja ma rozpocząć się dopiero jesienią 2021 roku, a jeśli trafi on na Netflix, raczej nie nastąpi to, zanim wszystkie odcinki zostaną wyemitowane w Rosji. Oznacza to, że produkcja dla polskich widzów platformy może być dostępna nawet dopiero na początku 2022 roku.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE