Jeden z Dziesięciu

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=uRvVkSfnP88&t=7s

Programy

Kto jest prezydentem Rosji? Ta wpadka w Jeden z Dziesięciu przejdzie do historii

2023-12-20 14:53

Często niewiele potrzeba, by zyskać ogromną popularność widzów i internautów. Przekonał się o tym jeden z uczestników popularnego teleturnieju, który zaliczył ogromną wpadkę. Jego zaskakująca odpowiedź przeszła do historii i nieustannie wywołuje ogromne zmieszanie i śmiech. Poległ na pytaniu, które dla wielu jest oczywiste!

Wpadki w Jeden z Dziesięciu zdarzają się naprawdę często. Wszystko przez trudne pytania, podczas których uczestnicy muszą wykazać się naprawdę dużą wiedzą, stres oraz nerwy, które czasem ciężko utrzymać na wodzy. Często przez to możemy być świadkami zabawnych reakcji. Zarówno ze strony graczy jak i prowadzącego - Tadeusza Sznuka. Choć teleturniej emitowany jest już niemal od 30 lat, to nadal potrafi nas zaskoczyć. Przez ten czas uzbierało się wiele zabawnych momentów oraz śmiesznych przejęzyczeń. Tym razem ogromne emocje wywołała odpowiedź uczestnika, która od razu została okrzyknięta jedną z największych wpadek w programie. Okazało się, że nie wszyscy wiedzą, kto jest prezydentem Rosji...

Kultowe piosenki z bajek | Dokończ Piosenkę #9

Jeden z Dziesięciu - Kto jest prezydentem Rosji?

W sieci nic nie ginie. Przekonały się o tym zarówno gwiazdy, jak i uczestnicy wielu telewizyjnych show. Tym razem internauci przypomnieli sobie o jednym z odcinków popularnego programu Jeden z Dziecięciu. Tadeusz Sznuk zadał uczestnikowi pytanie o to, kto jest prezydentem Federacji Rosyjskiej. Nie spodziewał się jednak odpowiedzi, która padła po chwili.

Waldemar Putin.

Prowadzący program szybko poprawił uczestnika.

Putin to się zgadza, ale Władimir

Ta wpadka nie uszła jednak na sucho graczowi. Fragmenty z jego wtopą od dłuższego czasu krążą po sieci i nieustannie są przypominane przez fanów teleturnieju.