Krzysztof Zakrzewski nie żyje. Aktor miał 72 lata

2021-06-19 12:19 Adrian Rybak
Krzysztof Zakrzewski
Autor: TOMEK ZIELINSKI/East News

Krzysztof Zalewski nie żyje - taka informacja pojawiła się w sobotę 19.06.2021. Polscy widzowie mogli go znać z wielu bardzo popularnych seriali telewizyjnych. Był to bardzo utalentowany człowiek, wzór dla wielu młodych aktorów. Zmarł w wieku 72 lat. Z jakich polskich produkcji można o pamiętać?

Krzysztof Zakrzewski nie żyje - to informacja, którą w sobotę 19.06.2021 przekazał Związek Artystów Scen Polskich. - Z żalem i niedowierzaniem żegnamy Krzysztofa Zakrzewskiego – aktora, absolwenta Wydziału Aktorskiego łódzkiej Filmówki. Odszedł po długiej, heroicznej walce. Jeszcze niedawno wydawało się, że zwycięskiej - czytamy w komunikacie. - Niemal przed chwilą Koleżanki i Koledzy wybrali go do Zarządu nowo powstałej Sekcji Dubbingu ZASP. Świetnie wyglądał, wydawało się, że wraca do nas z nową energią, by włączyć się w społeczne działania, a zawodowo wcielić się w kolejne postaci w filmie i dubbingu właśnie - dodają członkowie związku. Dodano, że Krzysztof był "wyrazisty, świetnie śpiewał, miał charakterystyczny głos, więc nie dziwi, że w studiach nagraniowych spędził niezliczone godziny".

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Pielęgniarka Dagmara pogodzi się z Begerem, który tak ją skrzywdził! To wideo mówi wszystko!

Krzysztof Zakrzewski - kim był?

Krzysztof Zakrzewski urodził się 1949 roku. Studiował w Łodzi, gdzie ukończył kierunek aktorski na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L.Schillera. Przez wiele lat pracował z różnymi teatrami na terenie całego kraju, między innymi w Teatrze Komedia w Warszawie.

Krzysztof Zakrzewski - seriale, dubbing 

Krzysztof Zakrzewski to aktor, którego polscy widzowie mogą znać z takich seriali jak Na dobre i na złe, Na Wspólnej, Klan, Ekstradycja, Dom, czy 07 Zgłoś się. Uważany był także za legendę dubbingu. Swojego głosu udzielił między innymi do Teletubisiów, Toy Story cy Gdzie jest Nemo?.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE