KRUK sezon 3 - ile odcinków liczy i gdzie obejrzeć finałową odsłonę serialu?

2022-12-09 15:16 Leon Pietrzak
KRUK sezon 3
Autor: Materiały prasowe

Komisarz Adam Kruk powraca w ostatniej odsłonie kultowego kryminału. Kiedy premiera i gdzie oglądać serial? Ile będzie wszystkich odcinków? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

KRUK powraca z trzecim sezonem! Rozpacz, trauma po tragicznych wydarzeniach drugiego sezonu, niepohamowana chęć zemsty - te uczucia powodują, że komisarz Adam Kruk (Michał Żurawski) odsuwa się od wszystkich, których znał, ponownie rzuca się w wir pracy i z kilkuletnim synem na rękach stara się prowadzić własne śledztwo. W trakcie dochodzenia, do Kruka „przykleja się” bezdomny Mariusz (Cezary Kosiński), który nawiązuje świetny kontakt z Maksem i chętnie zajmuje się chłopcem, dzięki czemu główny bohater może skupić się na prowadzonej sprawie. Równocześnie Justyna (Magdalena Koleśnik) pozbywa się wszystkich dowodów, które mogłyby ją zdekonspirować. Nie pomaga jej w tym jednak powrót Rudego (Tomasz Włosok), który próbuje przejąć nielegalne interesy w Białymstoku. Gdzie i kiedy oglądać finałowe odcinki "Kruka"?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Shrek 5 jednak powstanie? Kot w butach zapowiada nową część!

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

KRUK sezon 3 - ile odcinków? Kiedy oglądać?

Premiera pierwszych dwóch odcinków "KRUK. JAK TU CIEMNO" odbyła się 9 grudnia na CANAL+ online. Tego samego dnia został wyemitowany również pierwszy odcinek na CANAL+ Premium. Łącznie będzie 6 epizodów. W mroczną i tajemniczą, a jednocześnie pełną emocji atmosferę produkcji wprowadzają dwa odmienne klimatycznie teasery, z którymi możecie zapoznać się poniżej.

KRUK sezon 3 - harmonogram odcinków:

  • Odcinek 1 – 9 grudnia 2022 r.
  • Odcinek 2 – 9 grudnia 2022 r.
  • Odcinek 3 – 16 grudnia 2022 r.
  • Odcinek 4 – 16 grudnia 2022 r.
  • Odcinek 5 – 23 grudnia 2022 r.
  • Odcinek 6 – 23 grudnia 2022 r.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE