Królowe życia sezon 9 - obsada. Kto bierze udział w programie TTV?

2020-05-22 17:35
Królowe życia
Autor: Materiały prasowe Królowe życia

Królowe życia to bez dwóch zdań jeden z największych hitów TTV. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy uczestników, których codzienne, bardzo nietuzinkowe życie, rejestrują kamery programu. Bohaterowie Królowych życia są niezwykli, bajecznie bogaci i uwielbiają stawiać na swoim - nic więc dziwnego, że program, który pokazuje codzienne sytuacje z ich życia, cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

Królowe życia sezon 9 - obsada. Kto bierze udział w programie TTV? Kogo z dotychczasowych członków obsady zobaczymy w nadchodzących odcinkach? Poprzedni, ósmy sezon Królowych życia, zakończył się w maju 2020 roku. Z racji tego, że program cieszy się tak dużą popularnością, stacja wznawia Królowe życia aż dwa razy do roku - w jesiennej i wiosennej ramówce.

Królowe życia sezon 9 - obsada. Kto bierze udział w programie TTV?

2020 rok nie będzie wyjątkiem! Stacja TTV potwierdziła, że jesienią zobaczymy kolejny, dziewiąty już sezon Królowych życia. W obsadzie programu z pewnością nie zabraknie Dagmary, która informację o tym, że wraca w kolejnych odcinkach, potwierdziła na Instagramie. Oznacza to, że najprawdopodobniej zobaczymy w nich także jej najlepszych przyjaciół - Edzię i Jacka.

Póki co powrotu do programu nie potwierdzili na razie Rafał i Gabriel, jednak trudno wyobrazić sobie Królowe życia bez ich udziału! Najprawdopodobniej w nowych odcinkach ponownie zobaczymy Kasię, a także zupełnie nową Królową życia, która dołączyła do programu w poprzednim sezonie - Asię. Niewykluczone także, że w nowych odcinkach show do obsady dołączy jeszcze ktoś nowy - jednak na tę informację musimy jeszcze niestety poczekać.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE