Królowe życia sezon 9 - obsada. Ogromne zmiany w programie TTV!

2020-08-21 11:33
Królowe życia
Autor: Materiały prasowe Królowe życia

Królowe życia to bez dwóch zdań jeden z największych hitów TTV. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy uczestników, których codzienne, bardzo nietuzinkowe życie, rejestrują kamery programu. Bohaterowie Królowych życia są niezwykli, bajecznie bogaci i uwielbiają stawiać na swoim - nic więc dziwnego, że program, który pokazuje codzienne sytuacje z ich życia, cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

Królowe życia sezon 9 - obsada. Kto bierze udział w programie TTV? Kogo z dotychczasowych członków obsady zobaczymy w nadchodzących odcinkach? Poprzedni, ósmy sezon Królowych życia, zakończył się w maju 2020 roku. Z racji tego, że program cieszy się tak dużą popularnością, stacja wznawia Królowe życia aż dwa razy do roku - w jesiennej i wiosennej ramówce.

Królowe życia sezon 9 - obsada. Kto bierze udział w programie TTV?

2020 rok nie będzie wyjątkiem! Stacja TTV potwierdziła, że jesienią zobaczymy kolejny, dziewiąty już sezon Królowych życia. W obsadzie programu z pewnością nie zabraknie Dagmary, która informację o tym, że wraca w kolejnych odcinkach, potwierdziła na Instagramie. Oznacza to, że najprawdopodobniej zobaczymy w nich także jej najlepszych przyjaciół - Edzię i Jacka.

Pod koniec sierpnia stacja TTV zamieściła w swoich mediach społecznościowych listę uczestników, których zobaczymy w nadchodzących odcinkach. Szykują się duże zmiany, które nie do końca spodobały się wszystkim widzom. W sezonie 9 nie zobaczymy nie tylko Asi, ale również Rafała i Gabriela! Pełna lista uczestników podana przez TTV wygląda następująco:

  • Dagmara Kaźmierska
  • Kasia Alexander
  • Iza Macudzińska
  • Leon van Nispen i Damian Antczak van Nispen
  • Anna Renusz
  • Sylwia Peretti
  • Patrycja Banaś i Justyna Wojciukiewicz
Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
NAJNOWSZE