Królowe życia sezon 8: Dagmara przechodzi kolejną operację! Kiedy i o której w TTV odcinek 1?

2020-02-28 9:17
Królowe życia
Autor: Materiały Prasowe

Poprzedni sezon Królowych życia zakończył się niezwykle emocjonująco! Za nami nie tylko ślub Izy, ale także powrót Rafała i Gabriela, którzy postanowili dać sobie drugą szansę. W finale sezonu mieliśmy natomiast ślub przyjaciółki Dagmary, Edzi, który odbył się w Wenecji. Edzia wyjawiła także, że spodziewa się dziecka! Co czeka na widzów w nowych odcinkach Królowych życia, które startują już na wiosnę?

Królowe życia sezon 8, odcinek 1 - kiedy i o której oglądać i co się wydarzy? Dagmara kontynuuje swoją walkę o powrót do zdrowia. Wypadek samochodowy odwrócił jej życie do góry nogami. Los ewidentnie dał jej drugą szansę, której nie może zmarnować. W takich sytuacjach, królowa życia zakłada rękawice, trzyma gardę i walczy o sukces.

Królowe życia sezon 8, odcinek 1 - co się wydarzy?

Przed Dagmarą kolejne operacje! Tym bardziej, że jej dwie sprawne nogi przydadzą się również Edzi, która nie może się już doczekać swojego dziecka. Iza to królowa, która wie, czego chce od życia. Niedawno stanęła ze swoim ukochanym na ślubnym kobiercu. Jak będzie wyglądało ich życie małżeńskie? Nuda na pewno im nie grozi!  Z kolei Rafał i Gabriel niedawno postanowili zrobić sobie przerwę. Ostatecznie jednak uczucie wygrało i zrozumieli, że nie mogą bez siebie żyć. Teraz muszą dojrzeć, bo wiedzą, że trwałego związku nie można zbudować tylko na uczuciu. Jak potoczą się ich dalsze losy?

Pierwszy odcinek 8 sezonu Królowych życia zostanie wyemitowany w piątek 28 lutego o godzinie 22:15 w TTV. Program można oglądać także w internecie za pośrednictwem platformy Player.

NAJNOWSZE