Królowa i konkwistador: Sol ucieka z domu! Catalina chce pomóc Pedrowi odnaleźć córkę

2021-07-23 17:11 AW
Królowa i konkwistador
Autor: Materiały TVP

Królowa i konkwistador opowiada o losach Cataliny, rdzennej Kolumbijki w czasach, kiedy konkwistadorzy pojawiają się na ziemi Indian. Córka wodza zakochuje się w konkwistadorze. Pedro de Heredia uwikłany w intrygi Starego Świata stanie przed ciężkim wyborem. Aby uratować brata, decyduje się zdradzić Catalinę i jej ludzi. Po dramatycznych wydarzeniach kobieta pragnie się zemścić na dawnym ukochanym.

Królowa i konkwistador - streszczenie odc. 19. Co się wydarzy? To opowieść o miłości osadzona w realiach Ameryki Południowej XVI wieku. W serialu występują: Essined Aponte, Emmanuel Esparza, Manuel Navarro, Alejandro Rodriguez, Luis Mesa, Gilma Escobar, Angel Bayon, Fernando Campo, Alvaro Benet, Kepa Amuchastegui, Carlos Kaju.

Królowa i konkwistador - streszczenie odc. 19

Constanza jest oburzona zachowaniem córki. Alberto i jego ludzie zostają zatrzymani przez Indian. Alonso zarzuca księdzu, że nastawił mieszkańców Cartageny przeciwko gubernatorowi. Sol ucieka z domu. Gonzalo uświadamia Albertowi, co im grozi ze strony Indian. Catalina chce pomóc Pedrowi odnaleźć córkę. Emisja w TVP w sobotę 24 lipca 2021.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE