Kozacka miłość - ostatni odcinek. Kiedy finał serialu TVP2?

2021-09-15 9:47 AW
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

W pierwszym odcinku Kozackiej miłości nieznajomy ratuje Marysię przed pewną śmiercią. W wiosce krążą plotki, że piękna dziewczyna się w nim zakochała. Kolewanow zabiega o rękę Aliony. Kiedy otrzymuję odmowę, szantażuje ją. Ale rodzice Aliony nalegają na ślub i przyspieszają jego termin. Stiepan przekonuje ukochaną do ucieczki. Akcja serialu rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku.

Kozacka miłość - kiedy ostatni odcinek serialu w TVP? Kozacka miłość to nowość w jesiennej ramówce Telewizji Polskiej. Polacy pokochali produkcje kostiumowe i historyczne, czego dowodem jest sukces takich seriali jak Zniewolona czy Czerwona królowa. Kozacka miłość ma niewątpliwie szansę dołączyć do największych hitów TVP.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24

Kozacka miłość - kiedy ostatni odcinek serialu w TVP?

Serial Kozacka miłość emitowany jest w TVP2 od poniedziałku do piątku począwszy od 30 listopada 2020. Pierwszy sezon produkcji składa się łącznie z 270 odcinków. Oznacza to, że Kozacka miłość będzie emitowana przez ponad rok. Jak na razie nie wiadomo dokładnie, czy Telewizja Polska planuje dłuższe przerwy w emisji serialu - jeśli nie, możemy się spodziewać, że finałowy odcinek ukaże się mniej więcej w lutym 2022 roku.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE