Mateusz Morawiecki

i

Autor: Mateusz Grochocki/East News

Konferencja premiera 07.12.21 - nowe obostrzenia PEWNE. Gdzie i o której transmisja?

2021-12-07 9:29

Konferencja premiera na temat nowych obostrzeń, a dokładniej zaostrzenia obowiązujących restrykcji wobec osób niezaszczepionych budzi wiele emocji. Co wiadomo na temat wydarzenia? Gdzie i o której będzie można obejrzeć transmisję? Czego dokładnie ma dotyczyć spotkanie z prezesem Rady Ministrów?

Konferencja premiera 07.12.21 - co wiadomo na temat wydarzenia z udziałem prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego? W dobie pandemii konferencje prasowe, w których udział biorą reprezentanci polskiego rządu, stały się głównym źródłem informacji na temat funkcjonowania naszego kraju. Jako że sytuacja epidemiologiczna wciąż dynamicznie się rozwija, podjęte mają zostać kolejne kroki. Jak w mediach społecznościowych poinformował Łukasz Bok, autor strony KiKŚ, premier Morawiecki ogłosi nowe obostrzenia. Według przecieków rozważane jest zaostrzenie restrykcji wobec osób, które wciąż nie zdecydowały się na przyjęcie szczepionek. Gdzie i kiedy oglądać konferencję premiera w grudniu 2021?

Sonda
Czy śledzisz konferencje z udziałem członków polskiego rządu?

Konferencja premiera 07.12 - nowe obostrzenia

To już pewne - będą nowe obostrzenia. Taką informację przekazał Łukasz Bok, powołując się na słowa premiera Morawieckiego. Na ten moment nie wiadomo, kiedy odbędzie się konferencja prasowa z jego udziałem. Rozważana są dwa terminy: 7 oraz 8 grudnia 2021. Transmisję z wydarzenia będzie można tradycyjnie zobaczyć na Facebooku kancelarii premiera oraz na antenie polskich stacji informacyjnych, tj. TVN 24, TVP Info oraz Polsat News. Godzina nie jest jeszcze znana. Gdy tylko pojawią się szczegółowe informacje, zamieścimy je w artykule.

Marta Burdynowicz wygrała The Voice of Poland! Opowiedziała o swoich planach