Komisarz Alex - sezon 15. Kiedy serial o niezwykłym psie powróci na antenę?

2020-06-01 13:29 aw
Komisarz Alex
Autor: Materiały TVP

Polska wersja popularnej na całym świecie austriacko-włoskiej serii detektywistycznej „Komisarz Rex” („Rex, Cop's Best Friend”), nadawanej z powodzeniem od 1994 roku. Akcja polskiej wersji filmu skupia się wokół trójki pracowników biura policji kryminalnej. Oprócz policjantów, służbę sprawuje tam owczarek Alex, który pomaga rozwiązywać kryminalne zagadki i jest dodatkową parą oczu i uszu dla swojego zespołu.

Komisarz Alex - sezon 15. Kiedy nowe odcinki uwielbianego przez widzów serialu? Premiera pierwszego sezonu odbyła się na antenie TVP w marcu 2012. Od tego czasu produkcja wznawiana jest przynajmniej raz, a czasem nawet dwa razu do roku. Komisarz Alex to wartka akcja i trzymająca w napięciu opowieść rozgrywana w najciekawszych miejscach Łodzi.

Komisarz Alex - sezon 15. Kiedy nowe odcinki serialu w TVP?

Od początku trwania serialu w Komisarzu Aleksie mogliśmy oglądać już aż pięć ekip. W obsadzie ostatniej, która gości na ekranach telewizorów od 2018 roku, w główną rolę komisarza Piotra Górskiego wciela się Krystian Wieczorek. Wiosną 2020 roku emitowany 14 sezon został niespodziewanie skrócony ze względu na pandemię i brak możliwości kręcenia kolejnych odcinków.

Jak dowiedział się serwis Wirtualnemedia, twórcy serialu skorzystali z poluzowania obostrzeń i pod koniec maja wznowili zdjęcia do Komisarza Alexa. Obsada produkcji ma pozostać bez zmian, a zdjęcia nadal powstają w Łodzi. Jak na razie nie ma dokładnej daty premiery kolejnych odcinków, jednak możemy spodziewać się, że trafią do emisji już jesienią.

Maria Matejko - co wiemy o nowym serialu. To będzie HIT! Magazyn #HOT Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE