Klangor sezon 2 powstanie? Kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków serialu Canal+?

2021-05-17 10:09 Adrian Rybak
Klangor
Autor: Materiały Prasowe

Klangor to nowy polski serial, który w ostatnim czasie zdobył ogromną widzów wśród widzów Canal+. Fani produkcji zastanawiają się, czy powstanie drugi sezon, ponieważ pierwszy był dla nich niezwykle interesujący i zostali z niedosytem. Czy twórcy planują kontynuację serialu? Odpowiadamy na to pytanie.

Klangor to serial, który podbił serca widzów Polaków. Przedstawia historię Gabi, córki małżeństwa Wejmanów. Dziewczyna ginie bez śladu i jej rodzice Rafał i Magda postanawiają ją odnaleźć. Dodatkowo w wyniku tragedii w rodzinie narastają brak zrozumienia, chłód, kryzys więzi. Czy Gabi uda się odnaleźć a rodzina pokona kryzys? Na to pytanie odpowiedzi szukają widzowie produkcji. Fani tej polskiej produkcji nie są usatysfakcjonowani zakończeniem i zastanawiają się, czy mogą liczyć na kontynuacje. Czasem trudno jest rozstać się z bohaterami ulubionych historii, tym bardziej kiedy rozwiązanie wątków nie jest jasne. Sprawdziliśmy, czy pojawiły się już informacje na temat drugiego sezonu Klangor. Odpowiedź na tę zagwozdkę znajdziesz niżej.

Sexify - konkurs Netflix i Pani Tu Nie Stała

Klangor - czy będzie 2. sezon?

Klangor doczeka się kontynuacji? Odpowiedzi na to pytanie szuka wielu fanów serialu. Okazuje się, że do tej pory twórcy nie potwierdzili informacji na temat powstawania kontynuacji. Oznacza to, że nadal nie wiadomo, czy drugi sezon powstanie. Sukces pierwszej części może jednak sugerować, że tak będzie.

Klangor - obsada

W serialu występują Arkadiusz Jakubik, Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Piotr Witkowski, Magdalena Czerwińska, Olga Rayska, Aleksandra Popławska, Maciej Musiał, Katarzyna Gałązka, Matylda Giegżno, Konrad Eleryk, Cezary Kosiński, Filip Urbanke, Magdalena Koleśnik i Paulina Gałązka.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE