Kim Kardashian

i

Autor: MICHAEL TRAN/AFP/East News

GWIAZDY

Kim Kardashian chce zagrać w komedii. "Stać mnie na więcej niż bycie celebrytką"

2023-11-21 12:49

Kim Kardashian ma na swoim koncie kilka serialowych występów, ale nie doczekała się jeszcze żadnej głównej roli w pełnometrażowej produkcji. Niedługo może to się jednak zmienić. Gwiazda podkreśla, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i zamierza pokazać wszystkim wachlarz swoich umiejętności.

Kim Kardashian zyskała międzynarodową sławę głównie przez występy w programach reality show. Wielokrotnie wpuszczała kamery do swojego domu, pokazując życie rodziny Kardashianów właściwie od każdej strony. Od wielu lat romansuje też z różnymi innymi produkcjami, gdzie próbuje swoich sił jako aktorka. Pojawiła się chociażby w "30 Rock" i "Jak poznałem wasza matkę", a jeżeli chodzi o te poważniejsze kreacje, to warto tutaj wymienić "American Horror Story". Na boku realizowała się również w dubbingu. Użyczyła swojego głosu m.in. w animacji dla dzieci "Psi Patrol". Teraz zamierza jednak wziąć się na poważnie za aktorstwo, czego dowodem jest jej nowa produkcja.

Jak nakręcono BARBIE? Kulisy i ciekawostki z filmu | To Się Kręci #20

Kim Kardashian planuje karierę w komedii

Gwiazda nie spoczywa na laurach i jak obiecała, tak zrobiła. Kim Kardashian zagra główną rolę w filmie "The 5th Wheel". To projekt, w którym będzie nie tylko aktorką, ale również producentką. Już teraz bardzo mocno angażuje się w powstawanie produkcji, biorąc udział we wszystkich spotkaniach sprzedażowych. Mówi się, że pięć wielkich wytwórni (w tym platform streamingowych) wyraziło chęć wydania tego tytułu u siebie. "The 5th Wheel" budzi wielkie zainteresowanie Hollywood, a sama Kardashian podkreśla, że ten film będzie jej furtką do "poważniejszego aktorstwa". 

Chcę pokazać wszystkim, że stać mnie na więcej niż tylko bycie celebrytką. Kocham aktorstwo. Wiem, że mogę w nim odnieść sukces, jeśli dostanę szansę." - powiedziała Kim Kardashian.

O czym będzie "The 5th Wheel"?

Główną rolę zagra oczywiście Kim Kardashian, a obok niej pojawi się jeszcze kilka innych aktorek, których nazwiska są na ten moment trzymane w tajemnicy. Wszystko wskazuje na to, że komedia będzie skierowana głównie do żeńskiej publiczności, a fabuła skupi się na losach i problemach pewnej grupy kobiet. Za scenariusz będą odpowiedzialne Janine Brito ("Bless the Harts") i Paula Pell ("Święta rządzą!", "30 Rock", "Siostry"). Dostaniemy kolejną nieśmieszną komedyjkę, czy jest może szansa na coś więcej i faktycznie Kim Kardashian nas zaskoczy? Czas pokaże.