Kartel z Medellin, czyli skąd? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-08-29 20:30 k.w.
Milionerzy
Autor: screen Milionerzy

Kartel z Medellin, czyli skąd? Na co można przeznaczyć milion złotych? Za taką sumkę można kupić mieszkanie, samochód czy też podróżować po świecie. Uczestnicy programu Milionerzy idąc do programu, z pewnością planują, na co wydadzą tę ogromną kasę. Aby zacząć ją wydawać, muszą jednak najpierw odpowiedzieć poprawnie na 12 pytań. Czy uczestnik 200. odcinka programu dokona tego i dołączy do zaszczytnego grona milionerów? Sprawdźcie już teraz na EskaCINEMA.pl

Kartel z Medellin, czyli skąd? Odpowiedź na pytanie z Milionerów może zainteresować wszystkich fanów programu, którzy śledzą kolejne odcinki show. Teleturniej jest obecny na ekranach naszych telewizorów od 1999 roku. Od samego początku cieszy się sporą popularnością wśród widzów. Zasady programu są niezmienne - aby wygrać, należy udzielić poprawnych odpowiedzi na 12 pytań. Pomóc w tym mogą koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy uczestnik 200. odcinka Milionerów będzie ich potrzebować?

Kartel z Medellin, czyli skąd?

Uczestnik walczył o 10 tysięcy złotych. Aby zgarnąć kasę, musiał wybrać poprawną odpowiedź spośród: A) z Wenezueli B) z Argentyny C) z Meksyku D) z Kolumbii. Nie był pewny odpowiedzi, dlatego zdecydował się wykorzystać koło ratunkowe - publiczność. 56% osób zgromadzonych w studiu, wskazało na odpowiedź D) z Kolumbii, która jest prawidłowa.

Czy uczestnik zaufał publiczności i zaznaczył właśnie taką odpowiedź? Tego dowiemy się, oglądając 200. odcinek Milionerów, już 29 sierpnia, o godzinie 20:55 w TVN.

NAJNOWSZE