Iga Świątek

i

Autor: Yomiuri Shimbun/Associated Press/East News

Iga Świątek: mecz 30.06.2022 - transmisja za darmo. Gdzie oglądać live stream?

2022-06-30 10:57

Iga Świątek i Lesley Pattinama-Kerkhove zagrają ze sobą w II rundzie Wimbledonu 2022. Reprezentantka Polski jest faworytką tego spotkania, chociaż na korcie jeszcze wszystko może się wydarzyć. Jedno jest pewne - emocji na pewno nie zabraknie! Podpowiadamy, gdzie oglądać transmisję meczu za darmo.

Iga Świątek: gdzie oglądać mecz w czwartek 30.06.2022? Transmisja za darmo w TV i ONLINE. Polska tenisistka ponownie pojawi się na kortach Wimbledonu, gdzie rozegra niezwykle ważny mecz. Wygrana zagwarantuje jej przejście do III rundy turnieju i jednocześnie przybliży do upragnionego zwycięstwa. Jej przeciwniczką będzie 30-letnia Holenderka, Lesley Pattinama-Kerkhove. Dobra passa nie opuszcza polskiej zawodniczki. Jeżeli Iga Świątek wygra nadchodzące spotkanie, to odniesie już 37. zwycięstwo z rzędu! Jak poradzi sobie Raszynianka w tym emocjonującym starciu? Przekonamy się już dzisiaj. Zobaczcie wszystkie najważniejsze szczegóły na temat meczu i transmisji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wimbledon 2022 DRABINKA - kiedy i z kim gra Iga Świątek? [MECZE, TERMINARZ]

IGA ŚWIĄTEK BEZ TAJEMNIC [RODZICE, SUKCESY, IDOLE] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #52

Iga Świątek: live stream 30.06.2022 - gdzie oglądać mecz za darmo?

Mecz Iga Świątek - Lesley Pattinama-Kerkhove odbędzie się w czwartek 30 czerwca 2022. Będzie to drugi pojedynek tego dnia na korcie numer jeden. Spotkania rozpoczną się o godz. 14:00, więc zmagania naszej reprezentantki będziemy mogli obejrzeć ok. godziny 16:00. Transmisja na żywo pojawi się za darmo tylko w telewizji na kanale Polsat Sport. Mecz będzie można również obejrzeć w internecie na stronie polsatboxgo.pl (w tym przypadku trzeba jednak wykupić pakiet).

Sonda
Czy Iga Świątek wygra Wimbledon w 2022 roku?
Listen to "Czy Iga Świątek wygra Wimbledon 2022?" on Spreaker.