HBO Max: premiery na maj 2023. Wśród nich “Wielka” i serial o aferze Watergate

i

Autor: HBO Max HBO Max: premiery na maj 2023. Wśród nich “Wielka” i serial o aferze Watergate

HBO Max – premiery

HBO Max: najciekawsze premiery na maj 2023. Wśród nich “Wielka” i serial o aferze Watergate

2023-04-28 16:53

HBO Max podzieliło się listą premier na nadchodzący miesiąc. Co ciekawego zasili ofertę platformy w maju 2023 i którym produkcjom szczególnie warto się przyjrzeć?

Co oglądać w maju w HBO Max? Nadchodzące tygodnie to oczywiście przede wszystkim kolejne odcinki “Sukcesji”, “Barry’ego” i “Love & Death”, ale także kilka ciekawych debiutów. Zajrzymy za kulisy afery Watergate w serialu “Hydraulicy z Białego Domu”, sprawdzimy co słychać u Katarzyny Wielkiej i Piotra, a także stawimy czoła jednemu z najgłośniejszych horrorów ubiegłego roku.

Zatem, bez zbędnego przedłużania – poniżej zamieszczamy listę najciekawszych filmowo-serialowych premier maja 2023.

HBO Max – premiery na maj 2023. Jakie filmy i seriale zadebiutują w tym miesiącu?

 • “Hydraulicy z Białego Domu”, serial (2 maja, pierwszy odcinek) - Produkcja opowiada o tym, jak E. Howard Hunt i G. Gordon Liddy przypadkowo doprowadzili do obalenia prezydentury Nixona, którą gorliwie próbowali chronić.
 • “Bez grzechu”, serial (4 maja, cztery odcinki) - Thriller psychologiczny badający relacje między pogrążoną w żałobie matką a mężczyzną przebywającym w więzieniu za zabójstwo jej córki.
 • “Wojewnicy Jednorożca”, serial (5 maja, dwa odcinki) - Drużyna starożytnych wojowników chroni świat przed złem. Nagle bohaterowie muszą nie tylko chronić ludzkość przed siłami ciemności, ale także odnaleźć się w swoich nowych nastoletnich ciałach i emocjach.
 • “Wdowy”, film (5 maja) - Kiedy czterech uzbrojonych rabusiów zostaje zabitych podczas próby napadu, wdowy po nich, które nie mają ze sobą nic wspólnego oprócz długów pozostawionych przez przestępczą działalność ich mężów, postanawiają wspólnie zawalczyć o swoją przyszłość.

 • “Goście”, film (5 maja) - Duńska rodzina odwiedza holenderską rodzinę, którą zapoznali podczas wakacji. To, co miało być idyllicznym weekendem, powoli zaczyna zamieniać się w koszmar, gdy Duńczycy starają się zachować uprzejmość w obliczu nieprzyjemności.
 • “Rabiye Kurnaz kontra George W. Bush”, film (5 maja) - Bitwa o uwolnienie syna z Guantanamo przenosi turecką gospodynię domową Rabiye Kurnaz z jej szeregowego domu w Bremie prosto do Sądu Najwyższego w Waszyngtonie. U jej boku stoi prawnik zajmujący się prawami człowieka, Bernhard Docke.
 • “Aida”, film (5 maja) - Aida pracuje jako tłumaczka w holenderskiej bazie ONZ w Srebrenicy. Wraz z rodziną i 20 tys. innych bośniackich muzułmanów szuka schronienia przed zbliżającą się armią serbsko-bośniacką.
 • “Po obu stronach otchłani”, serial (8 maja, dwa odcinki) - Kiedy mężczyzna, który zamordował jej nastoletnią córkę, zostaje przedterminowo zwolniony, policjantka Luise Berg podejrzewa, że w rzeczywistości realizuje on nikczemny plan zemsty. Nikt jej jednak nie wierzy.
 • “Mariachi”, serial (12 maja, osiem odcinków) - Z powodu choroby Alzheimera Rosendo Cuevas pamięta tylko swoją młodość, kiedy był piosenkarzem. Jego żona Lucía i ich dzieci postanawiają więc użyć muzyki jako narzędzia terapeutycznego, które ostatecznie zbliża członków rodziny i zmienia ich życie.
 • “Bodies Bodies Bodies”, film (12 maja) - Grupa bogatych 20-latków planuje imprezę w odległej rodzinnej rezydencji. Szybko gra towarzyska między nimi staje się śmiertelnie niebezpieczna i wymyka się spod kontroli. Świeże i zabawne spojrzenie na fałszywe przyjaźnie.
 • “Fantastyczny Pan Lis”, film (12 maja) - Pan i pani Lis prowadzą szczęśliwe życie rodzinne ze swoim ekscentrycznym synem Ashem i odwiedzającym go siostrzeńcem Kristophersonem. Wszystko do czasu, gdy Pan Lis wraca do swoich starych zwyczajów.
 • “Wielka III”, serial (13 maja, dziesięć odcinków) - Serial komediowy w satyryczny sposób przedstawiający młodość Katarzyny Wielkiej.

Jak dobrze znasz seriale HBO? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 7
"Gra o tron": który z tych bohaterów nigdy nie był Królem Północy?
Gra o tron
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4