Michał Radwan

i

Autor: Player.pl (screen) Jak wygląda dziś Rafał z "Komedii małżeńskiej"?

Filmy

Grał małego Rafała w "Komedii małżeńskiej". Jak teraz wygląda Mikolaj Radwan?

2023-03-29 16:54

"Komedia małżeńska" to jeden z najbardziej kultowych polskich filmów lat 90. Historia zmęczonej codzienną rutyną Marysi podbiła serca widzów i do dzisiaj jest chętniej oglądana. Jedną z najzabawniejszych postaci był najmłodszy syn głównej bohaterki - Rafał. Jak teraz wygląda? Minęło już 30 lat!

"Komedia małżeńska" to film, który pewnie mogliście obejrzeć wiele razy. Jeśli tak, to na pewno pamiętacie Rafała, który był najmłodszym dzieckiem Marysi. Chłopiec był częścią wielu zabawnych scen. Znany był głównie ze swojego obżarstwa. Chciał zjeść nawet spaloną szarlotkę czy sałatkę pełną potłuczonego szkła. W rolę tę wcielił się Mikołaj Radwan. Młody aktor znany był już wcześniej z serialu "Tata, a Marcin powiedział". Po "Komedii małżeńskiej" wystąpił jeszcze w takich produkcjach jak "Jutro idziemy do kina", "Anioł stróż", "Na dobre i na złe" i "Hela w opałach". Jego ostatnia rola w telewizji to Cienki z "Na Wspólnej". Jak wygląda 38-letni Mikołaj Radwan?

Jako 3-latek recytował Pana Tadeusza w Mam Talent. Tak teraz wygląda Rafał Szołtysik!

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Mikołaj Radwan - jak się zmienił?

Mikołaj Radwan postanowił zrezygnować z aktorstwa i zmienił branżę. Aktualnie pracuje jako programista gier komputerowych. Zaczął też studia informatyczne na Uniwersytecie Warszawskimi. Jego życie więc znacznie się zmieniło. Mikołaj ma także inne pasje. Uwielbia rugby. Jest częścią sportowego klubu Frogs & CO Warszawa.

Mikołaj Radwan nie jest często aktywny w mediach społecznościowych. Udało nam się jednak znaleźć jego profil na Facebooku, gdzie można zobaczyć, jak zmienił się przez 30 lat. Mało kto na pierwszy rzut oka domyśliłby się, że to mały Rafał z "Komedii małżeńskiej". Jego zdjęcia zamieszczamy niżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE