FILMY 2013: JACK POGROMCA OLBRZYMÓW już na DVD i Blu-Ray!

2013-09-09 12:27
Ilustracja do artykułu
Autor: fot. mat. prasowe

Jack Pogromca Olbrzymów - nowa wersja baśni o Jasiu i magicznej fasoli - już na DVD i Bluu-Ray!

Baśń o Jasiu i magicznej fasoli znają praktycznie wszyscy. Reżyser Bryan Singer, twórca superprodukcji „X-Men 2”, przedstawia jej nową, niezwykle widowiskową wersję. „Jack Pogromca Olbrzymów” to zrealizowana za prawie 200 milionów dolarów superprodukcja, która wgniecie was w fotele! Film na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD debiutuje w ofercie Galapagos Films już 23 sierpnia!

Jack (Nicholas Hoult) jest farmerem, mieszkańcem magicznego królestwa od dziecka zafascynowanym legendami o olbrzymach, które przed wielu laty zaatakowały jego kraj oraz królu Eryku, któremu udało się je pokonać i uwięzić w świecie położonym wysoko w chmurach. Młody mężczyzna nie zdaje sobie sprawy, że już niebawem on sam stanie się legendą.

Kiedy w ręce Jacka przypadkiem wpadają ziarna magicznej fasoli, rozpoczyna się największa przygoda jego życia. Z ziaren wyrasta olbrzymia roślina, po której gałęziach można dostać się do królestwa olbrzymów. Niestety, jak każda droga, również i ta prowadzi w dwie strony.

Żądne zemsty olbrzymy postanawiają wykorzystać okazję by jeszcze raz zaatakować królestwo ludzi. Powstrzymać je może tylko niewielka grupa śmiałków, która odważy się wspiąć po łodydze fasoli. Jednym z nich jest Jack…

NAJNOWSZE