Farma 3: Amanda - sojusze

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=Sp9wdTovrQ4&t=55s, https://www.youtube.com/watch?v=MDIqrtvpTS4

programy

Farma 3: Amanda odpadnie z programu? Jej sojusze posypały się w decydującym momencie!

2024-02-11 13:32

W tym momencie zaczynają się prawdziwe, farmerskie żniwa. Władzę na gospodarstwie i tytuł Farmera Tygodnia przejęła Renia - faworytka widzów. Jednak nie to może być największym zmartwieniem Amandy. Czy najbardziej kontrowersyjna uczestniczka straciła swoją sojuszniczkę? Co dalej z jej bezwzględną strategią?

Finał Farmy 3 zbliża się wielkimi krokami. Choć przed uczestnikami jeszcze kilkanaście dni ciężkiej pracy na gospodarstwie, co najmniej kilka zadań od Szymona oraz, znając farmerów trzeciej edycji, kilkaset zmian decyzji, kłótni, przekrzykiwań i zmian w sojuszach, to wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że już niedługo poznamy trójkę finalistów. Kto zajmie miejsce Gabriele Dadeja, Urszuli Karpały i Tomasza Wędzonego z poprzedniej edycji i trafi do wielkiego finału? Który z uczestników zgarnie 100 tysięcy, Złote Widły oraz tytuł trzeciego polskiego Super Farmera? Widzowie mają już swojego największego faworyta, który od kilkunastu odcinków utwierdza ich tylko w przekonaniu, że podjęli odpowiednią decyzję. Jednak część fanów programu liczy na coś jeszcze. Mowa o najbardziej kontrowersyjnej farmerce, która wielu uczestnikom zaszła za skórę do tego stopnia, że widzowie tylko czekają na to, aż pożegna się z programem.

Aktorzy, którzy popełnili ciężkie przestępstwa i trafili za kratki | To Się Kręci #27

Farma 3: Amanda - sojusz

Sojusz Amandy zakładał, że w finale znajdzie się jej najlepsza koleżanka z programu - Marta oraz Tobiasz. To właśnie ta trójka miała pojawić się w odcinku na żywo, podczas którego widzowie wybiorą ulubionego farmera. Jednak pewne decyzje dyrektora kreatywnego - Tobiasza sprawiły, że na jego miejsce weszła Angie. Taka zamiana bardzo mu się nie spodobała i wprost przyznał, że czuje się niesamowicie pogubiony i nie ma pojęcia, kto jest teraz jego przyjacielem, a kto wrogiem. To jednak nie koniec. Przyjaciółki z programu, które trzymały się razem od pierwszych chwil na gospodarstwie nagle przestały ze sobą rozmawiać. Mowa oczywiście o Amandzie i Marcie. Ta pierwsza, za sprawą poważnych rozmów z Angie, doszła do wniosku, że jej najbliższa koleżanka jest chorągiewką, za którą nie może być pewna i zaczęła jej unikać. Gdy Marta chciała porozmawiać, ta zostawiała ją niemal bez słowa. Zmartwiona i niesamowicie zdziwiona Marta odnalazła pocieszenie wśród innych farmerów, którzy próbowali przekonać ją do spojrzenia na jej (były?) sojusz z dystansem i przeanalizowania, w jaki sposób działa Amanda. Czy Marta zmieni swoje nastawienie i przejdzie na stronę pozostałych uczestników? Co wtedy stanie się ze strategią Amandy? Wówczas najbardziej kontorwersyjna farmerka będzie miała przy sobie jedynie Angie. Myślicie, że dziewczyny odbudują przyjaźń i wrócą do wspólnego knucia?

Listen on Spreaker.