Elif

i

Autor: materiały TVP

Elif streszczenie po polsku. Şafak zostaje pchnięty nożem przez Tufana. W ciężkim stanie trafia do szpitala

2021-12-06 11:16

Tureckie seriale to prawdziwy hit ostatnich miesięcy, a nawet i lat. Wymarzona miłość, Przysięga, Elif, Wieczna miłość, Miłosne potyczki, Więzień miłości czy też Promyk nadziei rozkochały w sobie widzów na całym świecie, którzy z zainteresowaniem śledzą kolejne perypetie ukochanych bohaterów. W każdym odcinku produkcji nie brakuje nagłych zwrotów akcji, dzięki którym ciężko oderwać się od ekranu telewizora. Co wydarzy się najbliższych epizodach Elif?

Elif streszczenie po polsku. Tureckie seriale mogą pochwalić się ogromną popularnością wśród publiczności w Polsce. Widzowie uwielbiają je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok oraz za porwania, intrygi, kłamstwa, romanse, zdrady czy też pościgi. Wszystko to odnaleźć można w Elif, czyli tureckiej produkcji, która gości na antenie TVP1 od 2017 roku.

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Elif - odcinek 1117

W 1117. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na środę 22 grudnia 2021 roku, Tufan w tajemnicy przed Jülide zabiera Emirhana w swoje rodzinne strony. Kiedy domownicy zauważają nieobecność chłopca, natychmiast rozpoczynają poszukiwania. Jülide przyznaje się, że mogła przewidzieć plany Tufana. Tymczasem, początkowo zaaferowanemu Emirhanowi, coraz mniej podoba się podróż z raptownym ojcem. Kiymet wciąż jest wściekła na niepowodzenie Fidan. Swoją złość wyładowuje na Elif. Leman ma pretensje do Jülide, że zataiła informacje o zamiarach Tufana. Şafak i Jülide wyruszają za Tufanem.

Sonda
Czy będzie Ci brakować serialu Elif?

Po drodze Tufanowi psuje się samochód, więc muszą zrobić przymusowy postój w warsztacie. Emirhanowi udaje się skontaktować z Jülide i powiadomić, gdzie są. Chłopiec na wszelkie możliwe sposoby, próbuje opóźnić wyjazd z warsztatu. Şafak i Jülide dojeżdżają na miejsce w ostatniej chwili. Po krótkim pościgu, udaje im się zatrzymać samochód Tufana, który jednak nie zamierza wypuścić chłopca. Pomiędzy Tufanem a Şafakiem dochodzi do tragicznej w skutkach bójki. Şafak pchnięty nożem przez Tufana, w ciężkim stanie trafia do szpitala.