Elif streszczenie odcinków 1073, 1074, 1075: Fidan próbuje zastraszyć Melek. Mahir zapewnia Melek, że zrobi wszystko, by jej pomóc

2021-10-19 10:38 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 1073, 1074, 1075 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 1073-1075 odbędzie się w dniach 19-21 października. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 1073, 1074, 1075. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 1073-1075 prezentujemy poniżej.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Elif - odcinek 1073

Leman prosi Jülide, by zataiła przed Şafakiem fakt, że Tufan zabrał Emirhana na mecz. Chłopiec jednak sam mówi o tym ojczymowi. Melek coraz gorzej znosi pobyt w areszcie i rozłąkę z Elif. Stale myśli o córce. Gwiazda próbuje podtrzymywać ją na duchu. Między kobietami zawiązuje się nić przyjaźni. Mahir postanawia wynająć dla Melek jednego z najlepszych adwokatów w kraju. Ku zaskoczeniu wszystkich prokurator decyduje o zatrzymaniu Melek w areszcie do czasu rozprawy i kobieta trafia do zakładu karnego. Poznaje tam Fidan i Nesrin. Okazuje się, że Fidan ma władzę nad pozostałymi osadzonymi, a Nesrin jest jej pomocnicą. Melek nie ma jednak zamiaru podporządkować się narzuconym przez Fidan zasadom. 

Elif - odcinek 1074

Fidan jest przekonana, że zostanie zwolniona i organizuje pożegnalne przyjęcie, podczas którego próbuje zastraszyć Melek. Za Melek wstawia się Çiek. Kobiety zaprzyjaźniają się. Tymczasem Asli informuje Elif, że Melek została zatrzymana. Dziewczynka się załamuje. Liczyła na rychłe spotkanie z mamą. Hümeyra i Macide próbują dowiedzieć się od Kiymet, dokąd jechała w dniu wypadku i kim jest mężczyzna, który odwiedził ją w szpitalu. Kobieta jednak, by uniknąć odpowiedzi symuluje atak bólu. Ku zaskoczeniu więźniarek Fidan wraca do celi. Okazało się, że sędzia nie zgodził się na zwolnienie warunkowe. 

Sonda
Czy historia Melek i Elif zakończy się szczęśliwie?

Elif - odcinek 1075

Mahir bezskutecznie próbuje porozmawiać z adwokatem. Elif jest przerażona na myśl o zbliżającym się powrocie Kiymet do domu. Melek nie ulega szantażom i groźbom Fidan. Gdy ta jednak grozi, że każe sprzątać schorowanej Çicek, Melek ustępuje. Mahir odwiedza Melek w więzieniu. Widząc, że kobieta straciła nadzieję na odzyskanie wolności zapewnia ją, że zrobi wszystko, by wynająć najlepszego adwokata. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE