Elif odcinki 785 i 786 streszczenia. Tarka dowiaduje się, że Melek przeżyła wypadek

2020-08-04 9:48 PK
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 785 i 786 streszczenia. Süreyya wraz z Elif podróżują po Stambule. Dziewczynka przemierza ulice, po których kiedyś chodziła z Melek. Tarka dowiaduje się, że Melek przeżyła wypadek. z kolei Şafak uświadamia sobie, jak bardzo jest zakochany w Jülide. Emisja odcinków we wtorek, 4 sierpnia i w środę, 5 sierpnia o godzinie 14:00 w TVP1.

Elif odcinki 785 i 786 streszczenia. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki?

Elif 785 streszczenie

Süreyya, mimo sprzeciwu Vildan, obiecuje Elif wycieczkę po Stambule. Dziewczynka, choć obawia się gniewu Vildan, jest bardzo podekscytowana, gdyż wierzy, że odwiedzi miejsca, do których chodziła kiedyś z Melek. Gdy Süreyya i Elif są już gotowe do wyjścia, zatrzymuje je Vildan. Między kobietami dochodzi do sprzeczki. Kerem słyszy ich kłótnię i aby uspokoić Vildan, mężczyzna postanawia towarzyszyć Süreyyi i Elif w wycieczce. Veysel odnajduje
Osmana - mężczyznę zalegającego z płatnością czynszu. Nie jest świadomy, że w tym samym czasie Melek przemierza te same uliczki, poszukując Elif. Choć z początku Osmanowi udaje się przekonać Veysela, że ma trudności finansowe, szybko okazuje się, że mężczyzna wydaje pieniądze na zakłady bukmacherskie. Veyselowi udaje się odebrać mu pieniądze. Tark spotyka w holdingu Mustafę. Podejrzewa, że Mustafa przyjechał do firmy, aby przeszukać jego gabinet.

Elif 786 streszczenie

Elif zaprowadza Kerema i Süreyyę do sprzedawcy kanapek na wybrzeżu, gdzie dawniej spacerowała z Melek. Nie mówi im jednak, że zna to miejsce. Süreyya nie może uwierzyć, że Kerem nie pamięta o fakcie bójki dziewczyny z obcym chłopcem. Jest rozczarowana i tym samym przekonana, że Kerem nie odwzajemnia jej uczuć. Melek bezskutecznie próbuje powstrzymać ekipę wyburzeniową. Funkcjonariusze wyprowadzają ją z domu i zaczynają rozbiórkę. Jülide idzie zanieść zamówienie do swojej klientki. Po drodze spotyka zdruzgotaną Melek. Tarka dowiaduje się, że Melek przeżyła wypadek. Şafak uświadamia sobie, jak bardzo jest zakochany w Jülide.

M jak miłość. Cichopek nie chciała pocałować Mroczka! To było dla nich obrzydliwe

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE