Elif odcinek 962 streszczenie - Asli rozpoczyna pracę jako asystentka Kerema. Hümeyra ratuje Leventowi życie

2021-04-20 9:37 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 962 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w środę, 21 kwietnia o godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl

Elif odcinek 962 - Birce w towarzystwie Akina odwiedza Asli, dziewczyna nie ma pojęcia, że w tym samym domu mieszka Elif. Mimo nalegań Birce, Asli nie udaje się przekonać. W końcu do zmiany zdania skłania ją Melek. Kerem jest miło zaskoczony decyzją Asli i od razu wrzuca ją w wir pracy. Asli znakomicie wywiązuje się ze swoich nowych obowiązków. Levent informuje Hümeyrę, że wybiera się do lasu pod namiot. Chwilę po opuszczeniu przez niego rezydencji, Hümeyra dostaje list od Tarika, z którego jasno wynika, że kazał swoim ludziom zabić Leventa. Przerażona Hümeyra natychmiast wyrusza jego śladem. Przybywa na miejsce w ostatniej chwili i ratuje Leventowi życie.

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Elif 962 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 900 odcinków tej tureckiej telenoweli.

Więcej o serialu Elif:

NAJNOWSZE