Elif odcinek 565 streszczenie - Ayla coraz bardziej uprzykrza Muratowi życie

2019-09-12 13:00 k.w.
Elif
Autor: materiał TVP

Elif streszczenie odcinka 565 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w piątek, 13 lipca o godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinek 565 - streszczenie. Relacja Arzu i Ümita jest coraz bardziej napięta. Dzięki Yusufowi rodzina Emiroglu ma dach nad głową. Elif i Inci są bardzo szczęśliwe. Yusuf często odwiedza domowników. Dowiaduje się o tym Leyla, kobieta, która w młodości bardzo kochała Yusufa. Yusuf jednak nie odwzajemniał jej uczuć. Przez nieszczęśliwą młodzieńczą miłość Leyla nie ułożyła sobie życia. Ayla coraz bardziej uprzykrza Muratowi życie. W przeciwieństwie do syna, Veysel jest bardzo zadowolony ze swojej synowej.

Elif 565 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 500 odcinków tej tureckiej telenoweli. Jeżeli chcielibyście obejrzeć inne seriale tureckie, to zapraszamy do naszej galerii, w której prezentujemy najbardziej znane produkcje tego gatunku.

Więcej o serialu Elif:

NAJNOWSZE