Dowcipy z Familiady. Te suchary przeszły do historii! Który był najlepszy?

2022-05-19 14:20 Leon Pietrzak

Trudno w to uwierzyć, ale Karol Strasburger bawi nas już ponad 25 lat! Szacuje się, że opowiedział w Familiadzie blisko 3 tysiące żartów, a to jeszcze nie koniec. Który suchar był najlepszy? Wybraliśmy kilka, które zdecydowanie warto sobie przypomnieć.

Karol Strasburger prowadzi Familiadę od września 1994 roku. Był, jest i zapewne będzie jedynym prowadzącym polską wersję amerykańskiego teleturnieju Family Feud. Nieodłącznym elementem programu są oczywiście żarty prowadzącego. To właśnie dzięki opowiadanym dowcipom stał się bohaterem wielu memów i został nawet okrzyknięty "Królem Sucharów". Familiada doczekała się już 28 sezonów i ponad 2800 odcinków. Wynik może imponować, ale jeszcze bardziej imponuje fakt, że w każdym odcinku usłyszeliśmy przynajmniej jeden żart! Więc tytuł mistrza nie powinien nikogo dziwić. Specjalnie dla was wybraliśmy kilka perełek. Który żart Karola jest waszym ulubionym?

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE