Dorota Szelągowska: blog, mąż, wiek, wzrost, syn, program, Instagram

2019-04-30 14:12
Dorota Szelągowska
Autor: WBF

Dorota Szelągowska: blog, mąż, wiek, wzrost, syn, program, Instagram - te zagadnienia na temat prezenterki telewizyjnej ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Choć wiele osób może o tym nie pamiętać, Dorota Szelągowska rozpoczęła pracę w telewizji wiele lat temu w programie Rower Błażeja.

Dorota Szelągowska: blog, mąż, wiek, wzrost, syn, program, Instagram - te frazy na temat prezenterki wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Dorocie Szelągowskiej? Jest córką znanej pisarki, Katarzyny Grocholi. Sama także pisała felietony do czasopism i ma na koncie książkę Makatka, za którą została uhonorowana Różą Gali.

Dorota Szelągowska: blog

Adres bloga dziennikarki to dorotaszelagowska.pl. Można tu znaleźć wpisy dotyczące przede wszystkim porad wnętrzarskich czy też projektów wykończenia mieszkań. Jednak sporadycznie pojawiają się także inne wpisy - m.in. z przepisami potraw.

Dorota Szelągowska: mąż

W 2013 roku wzięła ślub z kompozytorem i pianistą Adamem Sztabą. Para rozwiodła się jednak dwa lata później. W 2018 roku w mediach pojawiły się informacje, że Szelągowska ma nowego partnera, z którym wzięła ślub. Nie jest on jednak postacią medialną.

Gwiazdy kina i telewizji, które nie mają matury. Galeria

Dorota Szelągowska: wiek

Dorota urodziła się 26 września 1980 w Trypolisie. W 2019 roku skończy 39 lat.

Dorota Szelągowska: wzrost

Szelągowska należy do drobnych kobiet - mierzy ok. 160 cm wzrostu.

Dorota Szelągowska: syn

Pierwsze dziecko Doroty, syn Antoni, urodził się w 2001 roku. W 2018 roku na świat przyszła druga pociecha prezenterki, córka Wanda.

Dorota Szelągowska: program

Szelągowska prowadziła szereg programów poświęconych tematyce dekoracji i wykańczania wnętrz m.in.: Dorota was urządzi, Polowanie na mieszkanie, Domowe rewolucje czy Dorota inspiruje.

Dorota Szelągowska: Instagram

Instagram Doroty to dotindotin. Można tu znaleźć sporo zdjęć ilustrujących, jak dziennikarka spędza swój wolny czas. Obecnie jej konto obserwuje już ponad 500 tys. osób.

NAJNOWSZE