Dagmara Kaźmierska z Królowych życia: wiek, syn, mąż, filmy, Instagram

2020-05-13 13:53
Dagmara Kaźmierczak
Autor: Materiały Prasowe

Dagmara Kaźmierska z Królowych życia: wiek, syn, mąż, sklep, przeszłość, Instagram - te zapytania na temat uczestniczki show TTV ciekawią was najbardziej. Zbieramy je w jednym newsie. Królowe życia nie są jedynym programem, w którym można oglądać Dagmarę. Występowała także m.in. w Pamiętnikach z wakacji i Ostrym cięciu, a także zagrała w filmie Patryka Vegi - Kobiety mafii 2.

Dagmara Kaźmierska z Królowych życia: wiek, syn, mąż, sklep, przeszłość, Instagram - te frazy na temat Dagmary wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o uczestniczce programu TTV? Dzięki swojemu zamiłowaniu do luksusu i bardzo nietuzinkowemu sposobowi bycia Dagmara jest jedną z osób, które w show Królowe życia wzbudzają największe zainteresowanie.

Dagmara Kaźmierska z Królowych życia: wiek

Wiek Dagmary stanowi pewną zagadkę. Na polskiej Wikipedii można znaleźć informację, że urodziła się w 1975 roku, jednak nie jest ona potwierdzona żadnym źródłem. Z kolei nazwa jej konta na Instagramie to queen_of_life_77, co może wskazywać, że Dagmara urodziła się w 1977 roku. Google za to podpowiada, że Kaźmierska urodziła się znacznie wcześniej, bo w 1968 roku.

Dagmara Kaźmierska z Królowych życia: syn

Dagmara ma syna Conana, którego czasem także możemy oglądać w programie. Kaźmierska chwali się zdjęciami z nim również na Instagramie.

Dagmara Kaźmierska z Królowych życia: mąż

W jednym z odcinków programu Dagmara przyjęła oświadczyny od Jacka, swojego wieloletniego przyjaciela.

Dagmara Kaźmierska z Królowych życia: sklep

Dagmara prowadzi swój butik Viva La Queen z luksusowymi, drogimi ubraniami i dodatkami. Sklep mieści się w Kudowie-Zdroju.

Dagmara Kaźmierska z Królowych życia: przeszłość

Dagmara przez kilka lat prowadziła agencję towarzyską - została skazana wyrokiem prawomocnym m.in. za sutenerstwo i stręczycielstwo.

Dagmara Kaźmierska z Królowych życia: Instagram

Instagram Dagmary to queen_of_life_77. Królowa życia bardzo często dzieli się zdjęciami związanymi ze swoim prywatnym życiem, a także fotkami związanymi z pracą na planie Królowych życia.

NAJNOWSZE