Co zgodnie z hotelowym zwyczajem robimy z ręcznikiem, gdy chcemy, żeby go nam wymieniono na czysty? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-08-27 20:30 k.w.
Milionerzy
Autor: screen Milionerzy

Co zgodnie z hotelowym zwyczajem robimy z ręcznikiem, gdy chcemy, żeby go nam wymieniono na czysty? Teleturniej Milionerzy jest obecny w polskiej telewizji od 1999 roku. Niezmiennie gospodarzem programu jest Hubert Urbański, który idealnie sprawdza się w tej roli. Zasady show również pozostają bez zmian. Aby wygrać milion złotych, należy poprawnie odpowiedzieć na 12 pytań. Czy uczestnik 198. odcinka zostanie milionerem?

Co zgodnie z hotelowym zwyczajem robimy z ręcznikiem, gdy chcemy, żeby go nam wymieniono na czysty? Odpowiedź na pytanie z Milionerów może zainteresować wszystkich fanów popularnego show. Uczestnicy programu mają niepowtarzalną okazję, aby w krótkim czasie wygrać milion złotych. Aby tego dokonać, muszą poprawnie odpowiedzieć na 12 pytań. Pomóc im w tym mogą koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy uczestnik 198. odcinka programu, będzie ich potrzebować?

Co zgodnie z hotelowym zwyczajem robimy z ręcznikiem, gdy chcemy, żeby go nam wymieniono na czysty?

Uczestnik grał o 500 złotych. Aby zgarnąć pieniądze, musiał wybrać poprawną odpowiedź spośród: A) zostawiamy na podłodze B) zanosimy do recepcji C) kładziemy na łóżku D) zawieszamy na krześle. Nie był pewny poprawnej odpowiedzi, dlatego zdecydował się wykorzystać koło ratunkowe - publiczność. Osoby zgromadzone w studiu, w 50% wskazały wariant A) zostawiamy na podłodze. Jest to prawidłowa odpowiedź na pytanie.

Czy uczestnik zaufał publiczności i zaznaczył właśnie taką odpowiedź? O tym przekonamy się, oglądając 198. odcinek Milionerów, już 27 sierpnia, o godzinie 20:55 w TVN.

NAJNOWSZE