Co ma koń gimnastyczny? Milionerzy 29.07.2021

2021-07-29 12:15 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Co ma koń gimnastyczny? Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Co ma koń gimnastyczny? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych, które mu pozostały? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) uzdę, B) wędzidło, C) łęki, D) lejce.

Co ma koń gimnastyczny?

Tak brzmiało pytanie za 1000 zł. Uczestnik nie znał niestety odpowiedzi, dlatego postanowił skorzystać z telefonu do przyjaciela, jednak niestety jego mama nie była w stanie mu pomóc. Mężczyzna zdecydował więc, że skorzysta jeszcze z pół na pół, po czym zaznaczył C. Była to dobra decyzja, ponieważ odpowiedź C) łęki jest prawidłowa.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE