Charytatywny blok reklamowy TVN 2020 - kiedy i o której akcja Pomagajmy sobie?

2020-11-20 16:08 AW
TVN
Autor: Materiały Prasowe

Dzięki nowej inicjatywie TVN Grupa Discovery wybrane restauracje, które zgłoszą się do udziału w akcji otrzymają zamówienia na 50 ciepłych posiłków dziennie przez 11 dni oraz po 50 świątecznych posiłków dziennie na okres od 25 do 26 grudnia. Przygotują je na wynos i dostarczą do działających w tym samym regionie Organizacji Pożytku Publicznego zajmujących się dożywianiem najuboższych. Konkretne Organizacje Pożytku Publicznego, które najbardziej potrzebują obecnie wsparcia zostaną wskazane przez lokalne Banki Żywności w całej Polsce.

Charytatywny blok reklamowy TVN 2020 - kiedy i o której akcja Pomagajmy sobie? #TVNpomagajmysobie to platforma ułatwiająca niesienie pomocy najbardziej potrzebującym. Doskonale sprawdziła się wiosną, gdy podczas pierwszej fali pandemii razem wspieraliśmy m.in. medyków, przedsiębiorców czy uczniów. Jesienią, w związku z drugą falą zachorowań, GOTUJEMY SIĘ NA PODWÓJNĄ POMOC. Łączymy walczące o przetrwanie restauracje w całej Polsce z najuboższymi potrzebującymi wsparcia w formie ciepłego posiłku.

Charytatywny blok reklamowy TVN 2020 - kiedy i o której akcja Pomagajmy sobie?

Specjalny charytatywny blok reklamowy zostanie wyemitowany 12 grudnia po Faktach. Wszystkie środki z emisji charytatywnego bloku reklamowego i akcji antenowych emitowanych w dniu 12 grudnia na kanale TVN oraz zgromadzone na ten cel przez Fundację TVN „Nie jesteś sam” zostaną przeznaczone na obiady dla osób potrzebujących. Ugotują je restauratorzy, którzy zgłoszą się do udziału w akcji.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
NAJNOWSZE