BrzydUla 2, odcinek 154: Ula i Marek pójdą do łóżka! Rozwodu nie będzie?

Pierwszy sezon kontynuacji BrzydUli zakończył się pod koniec maja. Ostatni odcinek przed przerwą wakacyjną wzbudził bardzo dużo emocji, ponieważ wiele wskazywało na to, że być może to już koniec kryzysu w małżeństwie Uli i Marka. Ich rocznica ślubu przywołała bardzo słodko-gorzkie wspomnienia, jednak spotkanie zakończyło się najpierw awanturą, a potem... pocałunkiem!

BrzydUla 2
Autor: Materiały Prasowe/ Materiały prasowe

BrzydUla 2, odcinek 154: to koniec kryzysu Dobrzańskich? U Uli i Marka nie było w ostatnim czasie kolorowo... Dobrzański nie wiedział, jak zachować się w dniu rocznicy ślubu. Z kolei Ula robiła wszystko, żeby nie myśleć! Wspomnienia z przeszłości jednak same wracają. Julka i Kuba chcą uczcić ten dzień jak gdyby nigdy nic – uważają, że to święto ich rodziny. Tradycyjnie przygotowują dla rodziców prezenty. W domu Dobrzańskich pojawił się Marek z kwiatami. Zaskoczona i pogubiona Ula wybiega. Marek podąża za nią. Docierają do miejsca, które do tej pory przywoływało szczęśliwe chwile.

BrzydUla 2, odcinek 154: co się wydarzy?

Wygląda na to, że pocałunek pod koniec 153 odcinka nie będzie jednorazowym wyrazem czułości Dobrzańskich! Jak wynika ze zdjęć ze 154 odcinka Ula i Marek dadzą się ponieść namiętności i wylądują w łóżku! Cała sytuacja będzie miała miejsce w mieszkaniu Marka. Para ponownie zacznie się całować, a następnie odda się miłosnym uniesieniom. Wszystko wskazuje na to, że para jest coraz bliżej, aby się pogodzić. Czy tak się jednak stanie? Z pewnością scenarzyści przewidzieli dla Uli i Marka jeszcze kilka przeszkód do pokonania. BrzydUla 2 po wakacjach ma powrócić już 30 sierpnia o godz. 20:00.

Jak nie przytyć na festiwalu?| ESKA XD - Fit vlog #28