Barwy szczęścia odcinki 2113-2117 streszczenia. Rokowania Izy po operacji są złe. Bożena jest załamana

2019-10-10 12:03
Barwy szczęścia odcinki 2113-2117 streszczenia. Rokowania Izy po operacji są złe. Bożena jest załamana
Autor: Materiały TVP Barwy szczęścia odcinki 2113-2117 streszczenia. Rokowania Izy po operacji są złe. Bożena jest załamana

Iza trafia do szpitala, a jej córką zajmują się Stańscy. Bożena dowiaduje się od neurochirurga, że rokowania Izy po operacji są złe, a w dodatku malarka nie chce podjąć dalszego leczenia. Co jeszcze wydarzy się w serialu Barwy szczęścia TVP2?

Barwy szczęścia odcinki 2113-2117 streszczenia. Rokowania Izy po operacji są złe. Bożena jest załamana. Serial Barwy szczęścia możecie oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:10 na antenie TVP2. Oliwka i Kajtek – niezależnie – dostają tajemnicze SMS-y od Justina. Chłopak proponuje przyjaciołom udział w swoim reality show. Hubert jest gotowy sprzedać dom, żeby zdobyć pieniądze na kaucję dla Klary. Tymczasem Agatę i Patryka odwiedza Paweł, który po uruchomieniu aplikacji chce oddać byłej dziewczynie resztę długu. Co jeszcze wydarzy się w serialu Barwy szczęścia TVP2?

Barwy szczęścia odcinek 2113: STRESZCZENIE

Iza trafia do szpitala, a jej córką zajmują się Stańscy. Stan Małek jest poważny. Kobieta prosi Bożenę, by w razie jej śmierci zaadoptowali z Brunem Paulinkę. Hubert jest załamany zdjęciem programu z anteny i utratą źródła dochodów w momencie, gdy tak bardzo potrzebuje pieniędzy na wyciągnięcie Klary z aresztu. Patryk proponuje mu, żeby razem z Mariolą wyprodukowali jego reality show. Z kolei Gawron i Żabcia zamierzają wrócić do quadowego interesu i proponują Borysowi spółkę. Budzi to sprzeciw Aldony.

Barwy szczęścia odcinek 2114: STRESZCZENIE

Paulinka przeżywa lęk i gniew związany z operacją mamy. Stańscy szczerze rozmawiają o swoim zobowiązaniu wobec Izy. Bożena mówi Kasi o chorobie Małek i jej prośbie o adopcję córki w wypadku śmierci. Waleria ma coraz lepszy kontakt z Ireną, z którą planuje wziąć udział w kolejnych targach rękodzieła. Gdy tylko kobieta wychodzi z domu, do Stefana nieoczekiwanie dzwoni Wiesia i podstępem zwabia Górkę do swojego mieszkania… Justin i Patryk oznajmiają Umińskiej, że chcą anulować umowę i powierzyć produkcję programu Marioli. Dziennikarka nie przyjmuje łatwo ich rezygnacji… Hubert dostaje od prawnika informację, że amerykański sąd ustalił kaucję w wysokości aż 200 tysięcy dolarów.

Barwy szczęścia odcinek 2115: STRESZCZENIE

Bożena dowiaduje się od neurochirurga, że rokowania Izy po operacji są złe, a w dodatku malarka nie chce podjąć dalszego leczenia. Stańska próbuje przekonać Małek, żeby się nie poddawała. Kasia i Łukasz postanawiają zaangażować się w opiekę nad Paulinką... Hubert jest gotowy sprzedać dom, żeby zdobyć pieniądze na kaucję dla Klary. Tymczasem Agatę i Patryka odwiedza Paweł, który po uruchomieniu aplikacji chce oddać byłej dziewczynie resztę długu... Celina i Herman zauważają, że Remek jest zainteresowany ich szefową. Regina idzie na koncert kolegi. Kompozytor, mimo iż w pobliżu jest jego żona, nie odstępuje Czapli na krok i jest w stosunku do niej niezwykle czuły i szarmancki.

Barwy szczęścia odcinek 2116: STRESZCZENIE

Remek kontynuuje ćwiczenia w Fitness Klubie. Namawia Reginę, by wróciła do gry na fortepianie – i oferuje jej swoją pracownię do ćwiczeń. Franek jest zazdrosny, że jego dziewczyna spędziła wieczór w towarzystwie Remka. Wkrótce poznaje swojego rywala…. W obliczu choroby Małek Łukasz zaczyna martwić się o Paulinkę. Nie wyobraża sobie, że Bożena i Bruno adoptują i wychowają jego córkę. Wkrótce Sadowski natyka się na osiedlu na Stańskich z dziewczynką... Mimo pomocy ze strony siostry i znajomych Hubertowi wciąż brakuje pełnej kwoty na kaucję za Klarę. Pomoc przychodzi z nieoczekiwanej strony.

Barwy szczęścia odcinek 2117: STRESZCZENIE

Oliwka i Kajtek – niezależnie – dostają tajemnicze SMS-y od Justina. Chłopak proponuje przyjaciołom udział w swoim reality show Ex-ex... Jola organizuje przedświąteczne spotkanie seniorów, poprzedzone treningiem jogi twarzy. Ku niezadowoleniu Walerii w Feel Good pojawia się także – wciąż zainteresowana Stefanem - Wiesia... Radek martwi się niewielkim ruchem w drugim lokalu, a zazdrosna Lidka podejrzewa, że mąż jeździ do kawiarni ze względu na młodszą i atrakcyjniejszą od niej Renatę...

NAJNOWSZE