Arek z Love Island 4 pokazał miłość życia. To dla niej rozstał się z Laurą?!

2021-10-27 15:35 MK
Arek z Love Island
Autor: materiały prasowe Polsat

4. edycja programu Love Island. Wyspa miłości już dawno za nami, jednak o jego uczestnikach wciąż jest głośno. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Arek pokazał, kto jest jego największą miłością. To właśnie o tej kobiecie wielokrotnie opowiadał, będąc mieszkańcem willi! Jak widać, stara miłość nie rdzewieje.

Arek z Love Island to zdecydowanie jeden z najbardziej charyzmatycznych uczestników ostatniej edycji reality-show. Od chwili pojawienia się na wyspie stale zaskakiwał widzów. Pierwszą partnerką Arka była Andzia. Kolejne tygodnie pokazywały jednak, że tych dwoje znacznie więcej dzieli, niż łączy. Gdy doszło do rozstania ze strony wyspiarki, dla Arka przyszło pocieszenie w postaci Aleksandry. Ku zaskoczeniu wszystkich, tę dynamicznie rozwijającą się relację przerwała Casa Amor, z której uczestnik nie wrócił sam, a z Laurą. To właśnie z nią opuścił willę. Niedługo później Arek poinformował, że będąc w programie, zrozumiał, kogo tak naprawdę kocha. Jego najnowsze zdjęcie nie pozostawia złudzeń. Dawna para dała sobie kolejną szansę! Kim jest największa miłość uczestnika Love Island?

Sonda
Oglądasz randkowe show Polsatu?

Love Island 4 - Arek pokazał dziewczynę!

Nie Andzia, nie Aleksandra, nie Laura, tylko ona... Klaudia! Za pośrednictwem Instagrama 27-letni uczestnik reality-show pokazał, kto jest miłością jego życia. W opisie do wspólnego zdjęcia wyspiarz nawiązał do swojego cytatu.

A w moim „cabrio” jest miejsce tylko dla tej Pani! ✌🏾🤪 - napisał.

Jak widać, stara miłość nie rdzewieje. Arek widocznie potrzebował czasu, by zrozumieć, na kim naprawdę mu zależy. Życzycie im szczęścia?

ESKA XD #034 - MUZYKA DO TRENINGU, ROLNIK SZUKA ŻONY, MATA, DROGI ŚMIERCI
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE