Aktorzy, którzy nienawidzili filmów i seriali, w których zagrali

2022-10-18 21:28

Okazuje się, że trampolina do popularności może być też solą w oku. Wielu aktorów przyznało bowiem wprost, że nie znoszą produkcji, w której przyszło im zagrać, i która w opinii widzów powinna być istnym spełnieniem marzeń. Niektóre z tych przypadków mogą was naprawdę zaskoczyć.

To, co nas wprawiło w zachwyt, dla aktorów niejednokrotnie było prawdziwą udręką. Osoby związane z branżą filmową często narzekają na produkcje, w których przyszło im wziąć udział. Zdarzają się jednak skrajne przypadki, kiedy aktorzy po prostu nienawidzą danego filmu, czy serialu, choć grali w nim dużą rolę. Co ciekawe, nie zawsze są to absolutne gnioty, a czasem zdarza się nawet, że... popularne produkcje, które przyczyniły się do rozwoju kariery danego aktora. Nie wierzycie? To zajrzycie do powyższej galerii i przekonajcie się sami. 

Jak dobrze znasz najsłynniejsze filmowe hity? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy kina

Pytanie 1 z 10
Której z poniższych części "Gwiezdnych wojen" nie wyreżyserował George Lucas?
Filmy quiz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE