19 plus - przerwa w emisji! Kiedy nowe odcinki w TVN7?

2020-03-30 15:47 kw
19 plus 2020 - bohaterowie nowego sezonu
Autor: TVN/FOKUSMEDIA.COM.PL 19 plus 2020 - bohaterowie nowego sezonu

Pandemia koronawirusa ma ogromny wpływ nie tylko na nasze życie codzienne i funkcjonowanie, ale również na świat telewizji. Przez obecną sytuację, musiały zajść spore zmiany w ramówce. Największe stacje telewizyjne wstrzymały się z produkcją uwielbianych seriali i programów, a co za tym idzie - emisja nowych odcinków została przesunięta. Już wkrótce widzowie będą mieli okazję obejrzeć ostatni odcinek serialu 19 plus, po którym nastąpi przerwa w jego emisji. Kiedy oglądać nowe odcinki serialu?

19 plus - przerwa w emisji! Kiedy nowe odcinki w TVN7? Kolejne stacje telewizyjne rezygnują z emisji nowych odcinków seriali oraz programów. Widzowie musieli pożegnać się z takimi produkcjami jak Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, Twoja Twarz Brzmi Znajomo czy też Star Voice. Gwiazdy mają głos. Już wkrótce zawieszona zostanie również emisja Zakochanych po uszy, Kuchennych rewolucji oraz 19 plus.

19 plus - przerwa w emisji

Pod koniec lutego 2020 roku zadebiutowała siódma odsłona serialu 19 plus. Widzowie ponownie mogli śledzić kolejne perypetie absolwentów klasy maturalnej, którzy dopiero wkraczają w dorosłość. Niestety zmiany związane z pandemią koronawirusa dotknęły również ten, uwielbiany przez widzów, serial, do którego zdjęcia zostały przerwane. Co za tym idzie, emisja serialu 19 plus zostanie skrócona i zawieszona. Ostatni odcinek ma zostać wyemitowany pod koniec kwietnia 2020 roku. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy serial powróci na antenę stacji.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE