"W jakim Pan, Pani celu?". Szpital wprowadził zakaz odwiedzin [AUDIO]

2020-03-04 14:30
Zakaz odwiedzin
Autor: Paweł Jakubowski

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku wprowadził całkowity zakaz odwiedzin pacjentów. Główne wejście placówki jest zamknięte, w drugim obowiązuje selekcja pacjentów.

W związku z ogłoszonym pierwszym w naszym kraju przypadkiem zachorowania na koronawirusa szpital pozostaje w stanie podwyższonej gotowości . Czynne jest tutaj jedynie wejście obok SOR-u, ale obowiązuje wstępna selekcja wchodzących do budynku.

Posłuchaj: W jakim Pan, Pani celu? Szpital wprowadził zakaz odwiedzin

Zakaz odwiedzin obowiązuje nie tylko w szpitalu USK przy Skłodowskiej, ale również w Szpitalu Zakaźnym przy ul. Żurawiej oraz w Śniadecji.

Koronawirus w Polsce. Najważniejsze informacje - sytuacja, objawy, zachorowania, gdzie się zgłosić

Koronawirus z Chin jest już w Polsce. Pierwszy potwierdzony przypadek ogłoszono u 66-latka z Zielonej Góry, który wrócił do naszego kraju z Niemiec. W województwie podlaskim uruchomiono stan podwyższonej gotowości, a także zakazano odwiedzin w szpitalach. Chcesz znać bieżącą sytuację związaną z koronawirusem w Polsce? Wiedzieć, gdzie się zgłosić, jeśli zaobserwujesz u siebie niepokojące objawy? Dowiedz się więcej z naszych artykułów:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE