Wiemy, gdzie Magda Gessler zrobi nowe Kuchenne Rewolucje. Przyłapali ją!

2020-02-14 8:37 hz
Magda Gessler
Autor: wbf

Nowy, 21. sezon "Kuchennych Rewolucji" zbliża się coraz większymi krokami. Fani popularnego show z niecierpliwością czekają na informacje o tym, jakie restauracje odmieni w nich Magda Gessler. Do jakich miast pojedzie? Jedno jest pewne: "Kuchenne Rewolucje" znowu zawitają w Podlaskiem!

Kuchenne Rewolucje 2020. Gdzie będą? Jakie miasta odwiedzi Magda Gessler?

Jakie restauracje odmieni Magda Gessler w nowym sezonie programu „Kuchenne Rewolucje”? Producent popularnego show na razie skrzętnie ukrywa te informacje. Dociekliwi jednak pozostają czujni, śledząc perypetie lokali w swoich miastach. Szczególnie tych, którym przydałaby się ręka znanej restauratorki.

Gdyby "Zenka" kręcił Patryk Vega. Ta parodia bawi do łez! [WIDEO]

Tak było w podbiałostockich Łapach, gdzie ekipę programu przyłapano pod jednym z lokali. O sprawie jako pierwszy poinformował Kurier Poranny. Według informacji mieszkańców miasta, przy głównym wejściu do lokalu Chicken Flow zauważyli oni ekipę telewizyjną „Kuchennych Rewolucji”. Choć ostatecznie nikt nie spotkał na miejscu Magdy Gessler, to wszystko wskazuje na to, że restauratorka przeprowadzi tam swoje rewolucje.

Kuchenne Rewolucje 2020 w podlaskim. Magda Gessler w Łapach

Chicken Flow w Łapach jest nieczynne, a wizyta Magdy Gessler w mieście zelektryzowała mieszkańców. Wiemy już zatem, że w 21. sezonie programu „Kuchenne Rewolucje” na pewno zobaczymy województwo podlaskie. Czy Magda Gessler pojawi się również w jego stolicy, Białymstoku?

Jak tańczy Strachu z Pitbulla? „Od zawsze kochałem balet” [WIDEO]

Nie wiadomo na razie, w którym z odcinków nowych „Kuchennych Rewolucji” zobaczymy łapski Chicken Flow. 11 lutego w sieci pojawił się spot promujący nowy sezon programu, a w nim m.in. szczury w kuchni, śmierdzące mięso i krzycząca restauratorka. W opisie spotu czytamy, że „wiosenna Magda Gessler powraca!”

Kuchenne Rewolucje 2020. Kiedy nowe odcinki i nowy sezon?

Pierwszy odcinek nowego, 21. sezonu „Kuchennych Rewolucji” zostanie wyemitowany 5 marca (czwartek) o godz. 21.30. Osoby, który chciałyby wiedzieć, jakie miasta i restauracje odwiedzi w nich Magda Gessler, muszą na razie uzbroić się w cierpliwość. Producent nie zdradza bowiem żadnych informacji na ten temat.

Wciąż trwa również akcja #RestauracjaDlaMagdy. Można w niej zgłaszać lokale w regionie, które powinna odwiedzić znana restauratorka, Magda Gessler:

- Jeśli w Twojej okolicy znajduje się restauracja, która nie spełnia oczekiwań, nie odpowiada Ci jej wystrój, obsługa i – co najważniejsze – jedzenie, opisz to – zachecają producenci programu. - Wystarczy, że na Facebooku, Twiterze czy Instagramie umieścisz publiczny post (z nazwą danej restauracji, dodając wideo, zdjęcie, link) wraz z hashtagiem #restauracjaDlaMagdy. 

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: Kuchenne Rewolucje. Ruszyła akcja #RestauracjaDlaMagdy. Można zgłaszać lokale!