Gdyby "Zenka" kręcił Patryk Vega. Ta parodia bawi do łez! [WIDEO]

2020-02-13 12:50 hz
Zenek - parodia. Gdyby Zenka kręcił Patryk Vega
Autor: Youtube Gdyby "Zenka" kręcił Patryk Vega - parodia. Kadry z Youtube

"Skończyła się miękka gra...". Na kanale Kabaretu Czwarta Fala pojawiła się właśnie parodia filmu "Zenek". Zobaczcie na ESKA.PL Białystok, jaką wizję zaprezentowali nam kieleccy youtuberzy! Będzie hit?

Gdyby „Zenka” kręcił Patryk Vega. Parodia filmu „Zenek” na Youtube

- Znam ten biznes od podszewki. Wy nawet nie macie pojęcia, co dzieje się w świecie disco polo, kiedy światła gasną na scenie – rozpoczyna nagranie zmodulowany głos świadka koronnego. Potem przed naszymi oczami ukazują się obrazy przedstawiające to, jak Zenek wkraczał do show biznesu, zdobywając monopol na branżę disco polo. A wszystko to w iście podlaskiej scenerii.

Jak tańczy Strachu z Pitbulla? „Od zawsze kochałem balet” [WIDEO]

Autorami zabawnej parodii filmu „Zenek” jest pochodzący z Kielc Kabaret Czwarta Fala. Tworzą go Mateusz Lewkowicz, Damian Lebieda oraz Bartłomiej Cedro (akustyk). Czwarta Fala powstała we wrześniu 2009 roku w Kielcach i może pochwalić się aż 50 nagrodami na ogólnopolskich festiwalach kabaretowych, z czego większość stanowią nagrody publiczności.

„Zenek” - parodia filmu o Zenku Martyniuku bawi do łez!

Produkcja kabareciarzy szybko trafiła do grona najpopularniejszych na Youtube. Niespełna dobę po opublikowaniu zajmowała 17. miejsce w „Karcie na czasie”. Jak na parodię filmu o królu disco polo Zenku Martyniuku zareagowała internetowa społeczność?

- Zawsze się staram napisać Wam coś miłego, ale tym razem zabrakło mi słów. Brawo – napisał jeden z komentujących. Inni określali parodię jako genialną lub bombową, cytując poszczególne fragmenty z filmu. Znajdują się pod nim setki komentarzy.

"Słowiański przykuc" w Hollywood. Zdjęcie Bartosza Bieleni to HIT internetu!

A jak Wam się podoba parodia “Zenka” w wykonaniu kielczan? Zobacz na ESKA.PL Białystok film „Gdyby Zenka kręcił Patryk Vega”:

„Zenek”. Kiedy premiera w kinach filmu o polo Zenku Martyniuku?

Uroczysta premiera filmu „Zenek” odbyła się już w Warszawie oraz w Białymstoku (12 lutego). Obecni byli na niej celebryci, aktorzy grający w filmie, a także sam Zenon Martyniuk. W seansie uczestniczyli również bliscy króla disco polo.

Kinowa premiera filmu „Zenek” odbędzie się w piątek, 14 lutego (Walentynki).