Gwałtowne pogorszenie stanu zdrowia Putina. Prezydent zrezygnuje z życia publicznego?

i

Autor: OLGA MALTSEVA/AFP/East News "Gwałtowne pogorszenie" stanu zdrowia Putina. Prezydent zrezygnuje z życia publicznego?

"Gwałtowne pogorszenie" stanu zdrowia Putina. Prezydent zrezygnuje z życia publicznego?

2022-08-22 13:27

Problemy ze zdrowiem Władimira Putina to główny temat wszystkich mediów na świecie, odkąd wojska Federacji Rosyjskiej zaatakowały w marcu Ukrainę. Według brytyjskiego dziennika "Daily Mirror" prezydent Rosji czuje się ostatnio do tego stopnia źle, że ma zupełnie zrezygnować z życia publicznego.

Wojna w Ukrainie - przyczyna

Spekulacje na temat choroby Władimira Putina pojawiają się regularnie odkąd jego wojska zaatakowały Ukrainę. W ostatnim czasie ze strony ukraińskiego wywiadu pojawiały się doniesienia o tym, że przywódca Rosji cierpi na zaawansowane stadium choroby Parkinsona oraz nowotwór. Zdaniem ekspertów to właśnie stan zdrowotny Putina był główną przyczyną wojny. Prezydent Federacji Rosyjskiej napadł na naszych wschodnich sąsiadów, bo jeszcze przed śmiercią chciał się zapisał złotymi zgłoskami w historii swojego kraju.

CZYTAJ: Kolejne olbrzymie problemy Władimira Putina. Prezydent Rosji nie może ruszać ręką? [WIDEO]

Co ze zdrowiem Putina?

Konsekwencją tak gwałtownego napadu na Ukrainę jest fakt, że siły rosyjskie nie radzą sobie z prowadzeniem działań i z tygodnia na tydzień tracą coraz więcej żołnierzy oraz wyposażenia. Z tego powodu pozycja Władimira Putina wśród najważniejszych polityków i dowódców na Kremlu jest słabsza.

Ze zdrowiem prezydenta Rosji również nie jest najlepiej. Według brytyjskiego "Daily Mail" stan Putina jest zły do tego stopnia, że nie będzie on w najbliższym czasie uczestniczyć w spotkaniach ze swoimi współpracownikami. Odwołano również wszystkie jego wystąpienia publiczne.

CZYTAJ: Kolejny kraj na celowniku Putina. Prezydent Rosji żąda ziemi od Gruzji!

Czarnek o podręczniku hit autorstwa prof. Roszkowskiego. Mówi o nagonce!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Listen to "Co stanie się 24 sierpnia w Ukrainie? Gen. Skrzypczak: To będzie krwawy dzień [Express Biedrzyckiej]" on Spreaker.