Wiedźmin

i

Autor: CD Projekt RED

Wiedźmin

Wiedźmin 3: Dziki Gon — 8 Maj wielkim dniem dla fanów! Geralt powraca na szlak

2024-05-06 9:24

W związku z wiadomością, że w Wiedźminie 4 może nie pojawić się nasz ulubiony srebrnowłosy Wiedźmin, w przyszłym miesiącu doczekamy się bezpośredniej kontynuacji Wiedźmina 3 z Geraltem na czele. Możemy zacierać ręce!

Po informacji o rozpoczęciu prac nad Wiedźminem 4, który najprawdopodobniej będzie nosić nazwę Polaris, fani oszaleli ze szczęścia. Momentalnie CD Projekt RED został zasypany komentarzami, czy Geralt z Rivii powróci do serii? A może to Ciri obejmie stery w nowej trylogii. Na te odpowiedzi z pewnością jeszcze trochę poczekamy, ale już w maju 2024 roku będziemy mogli obserwować bezpośrednią kontynuację przygód Białego Wilka.

Czytaj też: Wiedźmin: Głos Geralta z Rivii ostro o wyborach twórców serialu. „Nie rozumiem ich”

Wiedźmin: Corvo Bianco w maju 2024 roku

CD Projekt Red połączył siły z Dark Horse Comics, aby wypuścić zupełnie nową serię komiksów przedstawiającą życie Geralta po wydarzeniach z Wiedźmina 3.

Streszczenie Wiedźmin: Corvo Bianco, brzmi następująco: „Dla wiedźmina proste życie może być trudne do osiągnięcia, a jeszcze trudniejsze do pominięcia. Kiedy Geralt polubi wolniejsze tempo – dobre wino i dobre towarzystwo – wiedźmińskie rutyny łatwo przyćmiewają. Z Yennefer u boku można mieć nadzieję, że Geralt naprawdę zasmakuje dobrego życia. Ale plamy historii są głębokie, a krew i wino każda kropla przyciąga tych, którzy chcą więcej”.

Komiks zostanie napisany przez Bartosza Sztybora wraz z wieloma innymi utalentowanymi współpracownikami, takimi jak kolorysta Matteo Vattani i literat Hassan Otsmane-Elhaou.

Dla wszystkich, którzy znają Geralta, Corvo Bianco jest jego ostateczną rozgrywką” – powiedział Sztybor. „Koniec jego podróży, jedyne miejsce, w którym może przejść na emeryturę – odpocząć od zabijania potworów i próbować wymyślić, jak zrobić własne wino”.

WIEDŹMIN 3 PEŁEN ABSURDU?! 5 RZECZY, KTÓRE SIĘ TOTALNIE NIE UDAŁY | To Się Kręci #19

Wiedźmin QUIZ: Jak dobrze znasz Szkołę Wilka?

Pytanie 1 z 16
Gdzie rezydowała Szkoła Wilka?