Ojciec Pio, III wojna światowa

i

Autor: .After Elia Stelluto, Public domain, via Wikimedia Commons; pixabay.com

Świat

Ojciec Pio wiedział jak będzie wyglądała III wojna światowa?! "Czeka nas najstraszliwszy z konfliktów"

Wojna to czas, gdy wiele ludzi traci swoje życie. Obserwacja tego co dzieje się obecnie w innych krajach może wywołać gęsią skórkę. To jednak nie zamyka debaty o tym, jak będzie wyglądać III wojna światowa i czy koniec świata jest blisko. Ojciec Pio wiele lat temu miał wizję na ten temat. Co dokładnie przewidział?

Ojciec Pio, znany i czczony święty XX wieku

Ojciec Pio, właściwie św. Pio z Pietrelciny, Francesco Forgione, był jednym z najbardziej znanych i czczonych świętych XX wieku. Urodził się 25 maja 1887 r. we włoskiej wiosce Pietrelcina. Już w młodym wieku wykazywał głęboką pobożność i oddanie Bogu. W 1903 roku wstąpił do zakonu franciszkańskiego, a w 1910 r. został kapłanem. Jego życie zyskało szczególną renomę ze względu na dary mistyczne, które otrzymał. Ojciec Pio miał stygmaty, czyli rany ciała przypominające rany Jezusa Chrystusa na krzyżu. Te znaki wierności wobec Chrystusa stały się jednym z najbardziej znanych aspektów jego życia.

Polskość będzie zachwiana?! Przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego. Mroczna przepowiednia dla miast

Przez większość swojego kapłaństwa spędził w klasztorze w San Giovanni Rotondo, gdzie poświęcił się modlitwie, spowiedzi i opiece nad biednymi oraz chorymi. Jego spowiedź była szczególnie ceniona ze względu na dary leczenia dusz oraz przewidywania przyszłości, które wielu uważa za przejawy jego duchowej wrażliwości. Wiele lat po śmierci duchowego, przypomnijmy 1968 r., działalność Ojca Pio wciąż wzbudza dyskusje i kontrowersje. Niektórzy wierzą w jego proroctwa, jednak dla innych był fanatykiem religijnym. W wizjach Ojca Pio pojawia się wizja III wojny światowej i końca świata. Kościół Katolicki w 2002 r. uznał Ojca Pio za świętego.

III wojna światowa według Ojca Pio. Przepowiednia

Ojciec Pio nie tylko był spowiednikiem, ale także za jego modlitwą działy się cuda. W swoich wizjach jednak pojawiało się zło. Duchowny mówił o III wojnie światowej. W jego wypowiedziach pojawiały się słowa, które jasno wskazywały na to, że kolejna wojna światowa będzie brutalniejsza i bezlitosna.

Kto spojrzy w kierunku zniszczeń wojennych, umrze, bo jego serce nie wytrzyma tak straszliwych widoków. W jedną noc zginie więcej ludzi niż podczas ostatnich dwóch wojen światowych - powiedział Ojciec Pio.

Gdzie rozpocznie się III wojna światowa? Ojciec Pio wskazał, że konflikt zbrojny i tym samym III wojna światowa ma rozpocząć się na południu Europy. Czy Polska jest zagrożona? Duchowny wskazał kraje, które zostaną oszczędzone. Jednak dokładna data nie została podana w tych wizjach.

Wskutek powodzi znikną wsie i miasta. Południową Anglię zaleją fale morskie. Jedynie Szkocja się uratuje. Na Atlantyku wyłonią się nowe lądy. Nowy Jork i Marsylia starte będą z powierzchni ziemi. Paryż poważnie ucierpi, zaś Wiedeń zostanie oszczędzony. Kraje na południe od Dunaju najmniej odczują skutki wojny - twierdził Ojciec Pio.

Koniec świata według Ojca Pio. Czy czeka nas apokalipsa?

W 1957 r. według Ojca Pio miał nawiedzić go Jezus Chrystus, który przekazał mu wieści o apokalipsie. Według Pio apokalipsa będzie trwać trzy dni i trzy noce. Na całym świecie ma nastąpić trzęsienie ziemi, a w tym czasie umrą miliony ludzi. Podobnie jak w przypadku wybuchu III wojny światowej, nie została podana data apokalipsy.

Noc będzie zimna, wiatr zacznie straszliwie huczeć i wyć. Po jakimś czasie usłyszycie grzmoty. Zamknijcie wszystkie drzwi i okna i z nikim nie rozmawiajcie z zewnątrz. Padnijcie przed krzyżem, żałujcie za grzechy i błagajcie o opiekę Mojej Matki - przepowiedział o. Pio.

Zobacz też najlepsze teksty Wróżbity Filipa. Bawią do łez!

Sonda
Wierzysz w przepowiednie?