WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Margaret - Thank You Very Much. Polka, która ma szansę zdobyć Europę! Zobacz jej debiutancki singiel [VIDEO, TYLKO 18+] - Thank You Very Much - Margaret: Polka, która ma szansę zdobyć Europę! Zobacz jej debiutancki singiel
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Margaret - Thank You Very Much. Polka, która ma szansę zdobyć Europę! Zobacz jej debiutancki singiel [VIDEO, TYLKO 18+]: top trendy, margaret, margaret Thank You Very Much, odważny teledysk

Margaret - Thank You Very Much. Polka, która ma szansę zdobyć Europę! Zobacz jej debiutancki singiel [VIDEO, TYLKO 18+]

RSS 25/02/2013 09:05 Komentarze 0
Słyszeliście już o Margaret i jej singlu Thank You Very Much? To Polka, która ma szansę podbić Europę! Jest piękna, oryginalna, bardzo utalentowana i ma świetny teledysk, który nakręciła w Los Angeles. Czy Margaret ma szansę na europejską karierę? Sprawdźcie sami. UWAGA: video tylko dla widzów pełnoletnich!
Margaret - pod tym pseudonimem kryje się dziewczyna, która ma ochotę na europejską karierę. A zamierza zdobyć świat singlem Thank You Very Much.
Kim jest? Ma 22 lata i pochodzi ze Stargardu Szczecińskiego. Choć jest debiutantką, Margaret zdobyła już sporo doświadczeń muzycznych.

W pogoni za marzeniami jeździła po Polsce i brała udział w rozmaitych festiwalach dla młodych talentów, gdzie prezentowała swoje kompozycje. Opłaciło się – w 2012 roku wystąpiła podczas sopockiego festiwalu Top Trendy. Od tego momentu jej kariera nabrała tempa.

Na Eska.pl prezentujemy Wam jej debiutancki i bardzo odważny singiel Thank You Very Much:



Jak Wam się podoba Margaret? Czy ma szansę na Europejską karierę?

Widziałeś już Harlem Shake Eska Edition?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: po co zmienia się czas? Daylight przyczyną [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: po co zmienia się czas? Daylight przyczyną [VIDEO]

Po co zmienia się czas? To pytanie zada sobie wielu przy zmianie czasu 2014 z letniego na zimowy. ESKA.pl wie, po co jest zmiana czasu. Za wszystko odpowiedzialne jest Daylight. Klikajcie i zobaczcie, o co chodzi w zmianie czasu na zimowy razem z nami!
20/10/2014 17:44
Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! [VIDEO]
1

Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! [VIDEO]

Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! Posłuchaj kawałka z teaserów filmu - utworu, który właśnie przeżywa swoją drugą młodość!
20/10/2014 16:38
Film 50 Twarzy Greya: popowa obsada na ESKA.pl, czyli co by było, gdyby... [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: popowa obsada na ESKA.pl, czyli co by było, gdyby... [VIDEO]

Obsada filmu 50 Twarzy Greya jest już znana od jakiegoś czasu, ale w odliczaniu do premiery 50 Shades Of Grey w kinach ESKA.pl przygotowała dla fanów historii popowy skład aktorski produkcji. Zobacz, kto zagrałby w 50 Twarzach Greya, gdyby wszystkie karty postanowiono na muzyczne pop gwiazdy!
20/10/2014 16:00
Jak przestawamy zegarki? Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 z ESKA.pl. Czy będzie Back in Time? [VIDEO]
0

Jak przestawamy zegarki? Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 z ESKA.pl. Czy będzie Back in Time? [VIDEO]

Jak przestawić zegarek podczas zmiany czasu z letniego na zimowy? No i najważniejsze - kiedy jest zmiana czasu na zimowy w 2014 roku? Sprawdź na ESKA.pl, zanim zaśpisz do szkoły lub pracy! Już w ostatnim tygodniu października przeniesiemy się Back In Time!
20/10/2014 15:40
Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014: co zrobić w bonusową godzinę? Muzyczne propozycje [VIDEO]
0

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014: co zrobić w bonusową godzinę? Muzyczne propozycje [VIDEO]

Kiedy zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 zbliża się wielkimi krokami, perspektywa spędzenia godziny dłużej w łóżku wydaje się naprawdę łakoma. Jak jednak można wykorzystać ten czas nieco inaczej? Przestawiajcie zegarki na zimę 2014 z ESKA.pl i sprawdźcie muzyczne propozycje!
20/10/2014 15:37
Ostatnia walka Gołoty: z kim walczy polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson? [VIDEO]
0

Ostatnia walka Gołoty: z kim walczy polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson? [VIDEO]

Ostatnia walka Andrzeja Gołoty już 25 października 2014 roku: z kim będzie walczyć polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson, ostatni rywal legendy polskiego boksu? Sprawdź i posłuchaj piosenki Kultu o Andrzeju Gołocie!
20/10/2014 15:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]