WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiera: Sylwia Grzeszczak - Księżniczka [VIDEO] - Sylwia Grzeszczak ma nowy singiel Księżniczka

Gorąca 20 Premiera: Sylwia Grzeszczak - Księżniczka [VIDEO]

RSS 27/08/2013 10:08 Komentarze
Sylwia Grzeszczak - Księżniczka to wtorkowa premiera w Gorącej 20. Puoteck zaprasza do Radia ESKA po godzinie 18.00, a już teraz na ESKA.pl posłuchajcie nowego singla artystki!
Sylwia Grzeszczak Sylwia Grzeszczak / WBF
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiera: Sylwia Grzeszczak - Księżniczka [VIDEO]
>>> Radio ESKA Gorąca 20

Księżniczka to nowy singiel Sylwii Grzeszczak. Ten utwór będzie można usłyszeć we wtorkowej Gorącej 20. Księżniczka to przede wszystkim rytmiczna piosenka. Można w niej dostrzec delikatne dźwięki połączone z subtelnym głosem wokalistki.

Czy Księżniczka to przebój na miarę Małe Rzeczy czy też Pożyczony? Sami sprawdźcie i posłuchajcie na ESKA.pl, a tuż po godzinie 18.00 zapraszamy Was do Radia ESKA. Na naszej antenie będzie można usłyszeć Sylwię Grzeszczak.

Sylwia Grzeszczak - Księżniczka



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
26/08/2016 10:47
ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016, czyli najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce już 26 sierpnia w Szczecinie! Kto swoim występem uświetni galę? Ujawniamy listę gwiazd, które wystąpią podczas ceremonii rozdania statuetek EMA 2016!
25/08/2016 22:17
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'
0

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Natasha Bassett wcieli się w postać Britney Spears w filmowej biografii gwiazdy pop. Wybór australijskiej aktorki do głównej roli nie przypadł jednak do gustu fanom piosenkarki, tak samo jak i cała idea tej produkcji. Britney również nie chce mieć nic wspólnego z tym filmem! Czy szykuje się więc spektakularna klapa?
26/08/2016 15:24
ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie
0

ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie

ESKA Music Awards 2016 to wydarzenie, na które fani muzyki czkają każdego roku z ogromną niecierpliwością. Specjalnie dla Was na ESKA.pl zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje o EMA 2016!
26/08/2016 14:57
ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwujemy przygotowania do gali ESKA Music Awards. To tutaj 26 sierpnia, relacjonujemy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! Transmisja gali już o 20:30 na antenie TVP1.
26/08/2016 14:57
Britney Spears nawet w Carpool Karaoke śpiewa z playbacku
0

Britney Spears nawet w Carpool Karaoke śpiewa z playbacku

Britney Spears w Carpool Karaoke śpiewa z playbacku? Tak wynikało z krótkiej zapowiedzi programu, w której piosenkarka ruszała ustami do hitu Toxic. Okazuje się jednak, że w pozostałych utworach Britney zdecydowała się zaśpiewać na żywo! Sprawdźcie, jak Britney wypadła podczas przejażdżki z Jamesem Cordenem!
26/08/2016 14:13
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]