WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiera: Sylwia Grzeszczak - Księżniczka [VIDEO] - Sylwia Grzeszczak ma nowy singiel Księżniczka
REKLAMA
REKLAMA

Gorąca 20 Premiera: Sylwia Grzeszczak - Księżniczka [VIDEO]

RSS 27/08/2013 10:08 Komentarze 0
Sylwia Grzeszczak - Księżniczka to wtorkowa premiera w Gorącej 20. Puoteck zaprasza do Radia ESKA po godzinie 18.00, a już teraz na ESKA.pl posłuchajcie nowego singla artystki!
Sylwia Grzeszczak Sylwia Grzeszczak / WBF
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiera: Sylwia Grzeszczak - Księżniczka [VIDEO]
>>> Radio ESKA Gorąca 20

Księżniczka to nowy singiel Sylwii Grzeszczak. Ten utwór będzie można usłyszeć we wtorkowej Gorącej 20. Księżniczka to przede wszystkim rytmiczna piosenka. Można w niej dostrzec delikatne dźwięki połączone z subtelnym głosem wokalistki.

Czy Księżniczka to przebój na miarę Małe Rzeczy czy też Pożyczony? Sami sprawdźcie i posłuchajcie na ESKA.pl, a tuż po godzinie 18.00 zapraszamy Was do Radia ESKA. Na naszej antenie będzie można usłyszeć Sylwię Grzeszczak.

Sylwia Grzeszczak - Księżniczka



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Nowy teledysk Agaty Dziarmagowskiej - PRMIERA NA ESKA.pl Zobacz teledysk do piosenki "Blisko mnie" szybciej niż inni! [VIDEO]
0

Nowy teledysk Agaty Dziarmagowskiej - PRMIERA NA ESKA.pl Zobacz teledysk do piosenki "Blisko mnie" szybciej niż inni! [VIDEO]

Premiera na ESKA.pl - nowy teledysk Agaty Dziarmagowskiej do piosenki "Blisko mnie" już dziś po południu tylko na ESKA.pl. O której premiera? Sprawdź! Bądź z nami i zobacz najnowsze video Agaty.
05/03/2015 11:10
Zaproszenie na Bar Micwę w przebojowym stylu hitem internetu. Zobacz Brody'ego jako Pharella Williamsa, Lorde, Johna Legenda i Robina Thicke [VIDEO]
0

Zaproszenie na Bar Micwę w przebojowym stylu hitem internetu. Zobacz Brody'ego jako Pharella Williamsa, Lorde, Johna Legenda i Robina Thicke [VIDEO]

Zaproszenie na Bar Micwę to nie przelewki - dla nastoletnich żydów to najważniejsza impreza w życiu (oznaczająca, że stają się dorośli). Dlatego trzynastoletni Brody Criz naprawdę się postarał i zrobił video zaproszenie w stylu 5 muzycznych gwiazd. Zobacz jak sobie poradził - mimo, że jego zdolności muzyczne są kiepskie
05/03/2015 11:05
Gorąca 20 Premiera: Honorata Skarbek - Damy Radę [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Honorata Skarbek - Damy Radę [VIDEO]

Gorąca 20 Premiera: Honorata Skarbek - Damy Radę. Nowa piosenka Honoraty opatrzona seksownym teledyskiem - to czwartkowa propozycja do listy przebojów Radia ESKA. Zobacz klip na ESKA.pl!    
05/03/2015 10:44
Edyta Górniak na Eurowizji 2015 z Polski a piosenka na konkurs premierowo 9 marca?! Sprawdzamy, czy Górniak wraca na Eurowizję [VIDEO]
0

Edyta Górniak na Eurowizji 2015 z Polski a piosenka na konkurs premierowo 9 marca?! Sprawdzamy, czy Górniak wraca na Eurowizję [VIDEO]

Polski kandydat na EUROWIZJĘ 2015 to EDYTA GÓRNIAK?! Takie informacje o polskim reprezentancie na Eurowizję 2015 pojawiły się w sieci na początku marca. Co więcej, plotkuje się też już o piosence Edyty Górniak na konkurs Eurowizji w Wiedniu. ESKA.pl sprawdza, czy Edyta Górniak naprawdę wraca na eurowizyjną scenę!
05/03/2015 09:19
Obowiązkowy pobór do wojska wraca, jakie roczniki do wojska... - facebookowicze przerażeni! Czy to prawda? This Is War [VIDEO]
2

Obowiązkowy pobór do wojska wraca, jakie roczniki do wojska... - facebookowicze przerażeni! Czy to prawda? This Is War [VIDEO]

Wraca obowiązkowy pobór do wojska, sprawdź jaki rocznik obowiązkowo musi stawić się w wojsku - informacja właśnie o takiej treści zalała Facebooka na początku marca 2015 roku wywołując niepokój wśród wielu internautów. Czy to prawda, że powrót do wojska jest obowiązkowy? ESKA.pl już wie. This Is War, ale nie ta nasuwająca się na myśl w pierwszej kolejności.
05/03/2015 09:16
Eurowizja 2015: Edyta Górniak ODRZUCONA przez polską komisję. Już wiadomo, kto będzie reprezentował Polskę! [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Edyta Górniak ODRZUCONA przez polską komisję. Już wiadomo, kto będzie reprezentował Polskę! [VIDEO]

Wiadomo już kto będzie polskim kandydatem na konkurs Eurowizja 2015 i nie będzie to Edyta Górniak - komisja wybrała innego kandydata, mimo że Górniak zgłosiła swoją piosenkę do konkursu. Kto, jeżeli nie ona, będzie reprezentował Polskę? 
04/03/2015 20:47
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]