WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ewa Farna potwierdziła 18 nowych koncertów! - Ewa Farna - koncerty 2013

Ewa Farna potwierdziła 18 nowych koncertów!

RSS 29/01/2013 19:40 Komentarze
Ewa Farna zaczyna koncertowanie po Polsce. Fani będą mogli zobaczyć swoją idolkę na 18 koncertach! Sprawdź szczegóły na Eska.pl!
Ewa Farna Ewa Farna / WBF
Ilustracja do artykułu: Ewa Farna potwierdziła 18 nowych koncertów!
"Dziś potwierdziłam następnych 18 koncertów. Miejscowości już niebawem, nie mogę się doczekać" - napisała na Facebooku Ewa Farna.

Fani Ewy są wręcz wniebowzięci i licytują, gdzie powinna wystąpić. Najczęściej padają takie propozycje, jak Lublin, Bydgoszcz, Warszawa, Białystok, Poznań i Wrocław. Może życzenia niektórych wkrótce się spełnią...

Na pewno Ewa Farna z zespołem zagra koncert 16 lutego o godz. 19.00 w Strzelcach Opolskich, w Strzeleckim Centrum Kultury. To będzie dość kameralny koncert - na ok. 200 osób, więc trzeba spieszyć się z kupnem biletów.

Zobacz koniecznie:
>>> Baby One More Time w wykonaniu Seleny Gomez
>>> Honey - Stay. Honey coveruje Rihannę!

Informacji o pozostałych koncertach Ewy Farnej szukajcie na Eska.pl!

Zobaczcie, jak Ewa Farna poradziła sobie z piosenka Adele Rolling In The Deep w baaardzo trudnych warunkach w programie Kilerskie Karaoke!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Męskie Granie 2017: Nieboskłon - premiera nowej piosenki
0

Męskie Granie 2017: Nieboskłon - premiera nowej piosenki

Męskie Granie 2017 to już ósma ogólnopolska trasa tych wyjątkowych muzycznych wydarzeń. Sprawdź, kiedy będzie miała miejsce premiera nowego singla Męskiego Grania.
23/05/2017 22:40
Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...
0

Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...

Kuba Wojewódzki 23.05: kto będzie gościem w ostatnim odcinku tego sezonu? Tego dowiemy się dopiero we wtorkowy wieczór.
23/05/2017 22:17
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat
0

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.
23/05/2017 18:14
Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'
0

Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'

Zbigniew Wodecki nie żyje - ta smutna informacja trafiła do polskich mediów w poniedziałek, 22 maja. Artystę bardzo przejmującym wpisem pożegnał Piotr Gąsowski. Zobaczcie, co napisał...
23/05/2017 16:40
Ariana Grande w Polsce 2017: co zrobić z biletami na koncert?
0

Ariana Grande w Polsce 2017: co zrobić z biletami na koncert?

Co trzeba będzie zrobić, aby otrzymać zwrot pieniędzy za bilet zakupiony na odwołany lub przełożony koncert Ariany Grande? Sprawdzamy już teraz - na ESKA.pl.
23/05/2017 16:39
Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?
0

Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?

Mecz Manchester United - Ajax Amsterdam to finał Ligi Europy i zarazem drugi najważniejszy mecz klubowy w 2017 roku. Sprawdź, gdzie i o której oglądać transmisję na żywo.
23/05/2017 16:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

23/05/2017 01:19

0
Opole 2017 - PROGRAM po zmianach

Opole 2017 - PROGRAM po zmianach

22/05/2017 15:38

0
OPOLE 2017 - kto nie wystąpi, kto zrezygnował? Michał Szpak, Grzegorz Hyży i inni

OPOLE 2017 - kto nie wystąpi, kto zrezygnował? Michał Szpak, Grzegorz Hyży i inni

22/05/2017 13:07

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
Matthew Koma na ESKA Music Awards 2017! To kolejna zagraniczna gwiazda #EMA2017

Matthew Koma na ESKA Music Awards 2017! To kolejna zagraniczna gwiazda #EMA2017

22/05/2017 11:24

0
Kto wystąpi u Kuby Wojewódzkiego 23.05.2017? Goście odcinka

Kto wystąpi u Kuby Wojewódzkiego 23.05.2017? Goście odcinka

20/05/2017 13:39

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto z One Direction zaliczył najlepszy debiut?
  • Harry Styles - Sign Of The Times
  • Niall Horan - This Town
  • Liam Payne - Strip That Down
  • Louis Tomlinson - Just Hold On
  • Zayn Malik - Pillowtalk
polub
ESKA