WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bring The Beat - Mandaryna. Zobacz na Eska.pl teledysk Mandaryny! [VIDEO] - Bring The Beat - Mandaryna. Zobacz na Eska.pl teledysk Mandaryny!
REKLAMA
REKLAMA

Bring The Beat - Mandaryna. Zobacz na Eska.pl teledysk Mandaryny! [VIDEO]

RSS 21/01/2013 10:53 Komentarze 0
Bring The Beat to tytuł nowego teledysku Mandaryny! Zgodnie z obietnicą wokalistki, klip jest bardzo energetyczny! To doskonała muzyczna propozycja na karnawał 2013. Zobacz na Eska.pl Bring The Beat Mandaryny.
Mandaryna / Mandaryna - mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Bring The Beat - Mandaryna. Zobacz na Eska.pl teledysk Mandaryny! [VIDEO]
Bring The Beat to tytuł nowego singla Mandaryny. Nowy teledysk wokalistki zgodnie z zapowiedzią utrzymany jest w stylu sportowo - tanecznym. W klipie zobaczymy szybkie samochody oraz roztańczoną Mandarynę!

Zobacz na Eska.pl zdjęcia z planu Bring The Beat Mandaryny

We wrześniu 2012 ukazał się zwiastun teledysku Bring The Beat. Na całość fani musieli zaczekać do stycznia 2013. Czy podoba wam się nowy teledysk Mandaryny?

Zobacz Bring The Beat - Mandaryna




Nie czytałeś jeszcze?

Radio Eska od kuchni! Zobacz na Eska.pl film, który przygotowaliśmy specjalnie dla was!

EP



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Taylor Swift - Style: teledysk. Premiera nowego teledysku Taylor Swift w noc Grammy 2015? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]
0

Taylor Swift - Style: teledysk. Premiera nowego teledysku Taylor Swift w noc Grammy 2015? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]

Teledysk Taylor Swift do Style - trzeciego singla wokalistki z płyty 1989 - to premiera, która z pewnością namiesza na YouTube. Dlaczego? Okazuje się, że nowy teledysk Taylor Swift będzie być może niespodzianką dla fanów gwiazdy w noc Grammy 2015! Zobaczcie, co wiemy o wideo do Style Taylor Swift - informacje czekają na ESKA.pl!
25/01/2015 20:00
Polskie piosenki 2015 - styczeń. Te nowości muzyczne 2015 zelektryzowały polski rynek muzyczny [VIDEO]
0

Polskie piosenki 2015 - styczeń. Te nowości muzyczne 2015 zelektryzowały polski rynek muzyczny [VIDEO]

Najlepsze polskie piosenki 2015 ze stycznia w jednym miejscu na ESKA.pl. Mamy dla Was propozycje na hity po polsku a tych wraz z początkiem roku nie brakuje. Zobaczcie nasze TOP 5 w kategorii nowości muzyczne 2015 po polsku i cieszcie się polskimi piosenkami razem z nami. To co nasze jest, najlepsze jest, bo nasze jest!
25/01/2015 19:06
Hity 2015 w wersjach talentów z YouTube: zobaczcie pierwsze przeboje 2015 w coverowych odsłonach [VIDEO]
0

Hity 2015 w wersjach talentów z YouTube: zobaczcie pierwsze przeboje 2015 w coverowych odsłonach [VIDEO]

Najlepsze hity 2015 Radia ESKA i ESKA.pl mamy dla Was na stronie nie tylko w oryginale, ale i w nowych wersjach. Pierwsze przeboje 2015 prezentujemy w odsłonie talentów z YouTube. Czy covery hitów na czasie mogą z nimi konkurować? Odpalcie piosenki i porównujcie już teraz!
25/01/2015 18:11
Meghan Trainor ft. Harry Styles - London Lights: audio. Pierwszy fragment na ESKA.pl. Zobaczcie [VIDEO]
0

Meghan Trainor ft. Harry Styles - London Lights: audio. Pierwszy fragment na ESKA.pl. Zobaczcie [VIDEO]

Wspólna piosenka Meghan Trainor i Harry'ego Stylesa z One Direction to London Lights. Duet Meghan Trainor & Harry Styles został potwierdzony przez samą wokalistkę. Co więcej, autorka hitu All About That Bass pochwaliła się już pierwszym przedsmakiem numeru. Zobaczcie fragment audio London Lights Meghan Trainor ft. Harry Styles już teraz na ESKA.pl!
25/01/2015 16:55
WRC 2015 Rajd Monte Carlo - finał 25.01: które miejsce dla Roberta Kubicy po wypadku? Zobacz i odpal Rihannę w rajdowym klimacie [VIDEO]
0

WRC 2015 Rajd Monte Carlo - finał 25.01: które miejsce dla Roberta Kubicy po wypadku? Zobacz i odpal Rihannę w rajdowym klimacie [VIDEO]

Za nami pierwszy etap WRC 2015, czyli Rajd Monte Carlo, w którym startował Robert Kubica. Które miejsce zajął Polak? Zobaczcie, z jakim wynikiem Robert Kubica skończył WRC 2015 w pierwszej odsłonie. Wszystko o finale Rajdu Monte Carlo z 25.01.2015 wraz z Rihanną w klimatach szybkich samochodów czeka do sprawdzenia na ESKA.pl!
25/01/2015 12:49
Rihanna FourFiveSeconds: NOWA PIOSENKA już jest - takiej RiRi jeszcze nie było! Posłuchaj Rihanny z Kanye Westem i Paulem McCartney'em [AUDIO]
1

Rihanna FourFiveSeconds: NOWA PIOSENKA już jest - takiej RiRi jeszcze nie było! Posłuchaj Rihanny z Kanye Westem i Paulem McCartney'em [AUDIO]

JEST! Nowa piosenka Rihanny 2015 w końcu oficjalnie ujrzała światło dzienne. Rihanna FourFiveSeconds nagrała z Kanye Westem i Paulem McCartney'em, czym pochwaliła się na swoich społecznościówkach 25 stycznia. Takiej wersji RiRi jeszcze nie słyszeliście... Posłuchajcie audio FourFiveSeconds Rihanna ft. Kanye West & Paul McCartney i sprawdźcie, czy to pierwszy singiel z nowej płyty Barbadoski!
25/01/2015 11:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska