WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bring The Beat - Mandaryna. Zobacz na Eska.pl teledysk Mandaryny! [VIDEO] - Bring The Beat - Mandaryna. Zobacz na Eska.pl teledysk Mandaryny!
REKLAMA
REKLAMA

Bring The Beat - Mandaryna. Zobacz na Eska.pl teledysk Mandaryny! [VIDEO]

RSS 21/01/2013 10:53 Komentarze 0
Bring The Beat to tytuł nowego teledysku Mandaryny! Zgodnie z obietnicą wokalistki, klip jest bardzo energetyczny! To doskonała muzyczna propozycja na karnawał 2013. Zobacz na Eska.pl Bring The Beat Mandaryny.
Mandaryna / Mandaryna - mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Bring The Beat - Mandaryna. Zobacz na Eska.pl teledysk Mandaryny! [VIDEO]
Bring The Beat to tytuł nowego singla Mandaryny. Nowy teledysk wokalistki zgodnie z zapowiedzią utrzymany jest w stylu sportowo - tanecznym. W klipie zobaczymy szybkie samochody oraz roztańczoną Mandarynę!

Zobacz na Eska.pl zdjęcia z planu Bring The Beat Mandaryny

We wrześniu 2012 ukazał się zwiastun teledysku Bring The Beat. Na całość fani musieli zaczekać do stycznia 2013. Czy podoba wam się nowy teledysk Mandaryny?

Zobacz Bring The Beat - Mandaryna




Nie czytałeś jeszcze?

Radio Eska od kuchni! Zobacz na Eska.pl film, który przygotowaliśmy specjalnie dla was!

EP



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Super Bowl 2015: Katy Perry gwiazdą największej sportowej imprezy w USA [VIDEO]
0

Super Bowl 2015: Katy Perry gwiazdą największej sportowej imprezy w USA [VIDEO]

Super Bowl 2015 - kto wystąpi podczas finału rozgrywek amerykańskiego futbolu? Katy Perry! Informacja o występie Katy Perry podczas 49. edycji Super Bowl została oficjalnie potwierdzona. 
24/11/2014 15:15
Sylwester Polsatu 2014 w Gdyni: kto wystąpi? Wśród wykonawców zwycięzcy Must Be The Music 8 [VIDEO]
0

Sylwester Polsatu 2014 w Gdyni: kto wystąpi? Wśród wykonawców zwycięzcy Must Be The Music 8 [VIDEO]

Sylwester Polsatu 2014 w tym roku ponownie zostanie zorganizowany w Gdyni. Na scenie pod hasłem Sylwestrowy Rejs Przebojów wystąpią największe gwiazdy. Kto konkretnie? Już dzisiaj wiadomo, że będzie to m.in. zespół Besides - zwycięzca finału 8. edycji Must Be The Music. Kto jeszcze wystąpi podczas Sylwestrowego Rejsu Przebojów? Sprawdź na ESKA.pl 
24/11/2014 15:15
Dzień Dziękczynienia 2014 już 27 listopada - piosenki na Święto Dziękczynienia na ESKA.pl [VIDEO]
0

Dzień Dziękczynienia 2014 już 27 listopada - piosenki na Święto Dziękczynienia na ESKA.pl [VIDEO]

Dzień Dziękczynienia 2014 Amerykanie świętować będą 27 listopada. ESKA.pl dla wszystkich zainteresowanych Święto Dziękczynienia bierze pod lupę. Sprawdzamy, na czym polega Dzień Dziękczynienia i serwujemy piosenki na Święto Dziękczynienia, dzięki którym poczujecie klimat tego dnia nawet w Polsce!
24/11/2014 15:11
Matura 2015 - PRÓBNA od CKE: kiedy? Terminarz próbnych matur 2014/2015 na ESKA.pl. To będzie Schoolin' Life [AUDIO]
0

Matura 2015 - PRÓBNA od CKE: kiedy? Terminarz próbnych matur 2014/2015 na ESKA.pl. To będzie Schoolin' Life [AUDIO]

Kiedy jest matura 2015 PRÓBNA? Odpowiedzią na to pytanie i samymi maturami próbnymi CKE 2014/2015 żyją uczniowie 3. klas liceum. Daty próbnych matur 2015 mamy dla Was na ESKA.pl. Zobaczcie terminarz próbnych matur 2015 - to będzie prawdziwe Schoolin' Life dla maturzystów!
24/11/2014 15:08
Violetta - koncert w Polsce 2015! Gdzie i za ile kupić bilety na Violetta Live w Łodzi? [VIDEO]
0

Violetta - koncert w Polsce 2015! Gdzie i za ile kupić bilety na Violetta Live w Łodzi? [VIDEO]

Violetta Live - koncert w Polsce 2015! Gdzie i za ile kupić bilety na Violetta Live w Łodzi - wielki spektakl na żywo z udziałem aktorów z bijącego rekordy popularności serialu Violetta? Sprawdź na ESKA.pl!
24/11/2014 14:48
Gorąca 20 Premiera: KaeN feat. Cheeba, WdoWA - Zbyt wiele. Posłuchaj rapowego hitu [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: KaeN feat. Cheeba, WdoWA - Zbyt wiele. Posłuchaj rapowego hitu [VIDEO]

KaeN feat. Cheeba, WdoWA - Zbyt wiele to poniedziałkowa premiera w Gorącej 20. Posłuchaj hip-hopowego kawałka premierowo na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18.00 i zobacz teledysk już teraz - na ESKA.pl