WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bring The Beat - Mandaryna. Zobacz na Eska.pl teledysk Mandaryny! [VIDEO] - Bring The Beat - Mandaryna. Zobacz na Eska.pl teledysk Mandaryny!

Bring The Beat - Mandaryna. Zobacz na Eska.pl teledysk Mandaryny! [VIDEO]

RSS 21/01/2013 10:53 Komentarze
Bring The Beat to tytuł nowego teledysku Mandaryny! Zgodnie z obietnicą wokalistki, klip jest bardzo energetyczny! To doskonała muzyczna propozycja na karnawał 2013. Zobacz na Eska.pl Bring The Beat Mandaryny.
Mandaryna / Mandaryna - mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Bring The Beat - Mandaryna. Zobacz na Eska.pl teledysk Mandaryny! [VIDEO]
Bring The Beat to tytuł nowego singla Mandaryny. Nowy teledysk wokalistki zgodnie z zapowiedzią utrzymany jest w stylu sportowo - tanecznym. W klipie zobaczymy szybkie samochody oraz roztańczoną Mandarynę!

Zobacz na Eska.pl zdjęcia z planu Bring The Beat Mandaryny

We wrześniu 2012 ukazał się zwiastun teledysku Bring The Beat. Na całość fani musieli zaczekać do stycznia 2013. Czy podoba wam się nowy teledysk Mandaryny?

Zobacz Bring The Beat - Mandaryna




Nie czytałeś jeszcze?

Radio Eska od kuchni! Zobacz na Eska.pl film, który przygotowaliśmy specjalnie dla was!

EP



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Anglia - Islandia 27.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE
0

Anglia - Islandia 27.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE

Mecz Anglia - Islandia na Euro 2016 będzie ostatnim starciem w 1/8 finału Euro 2016. Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy we Francji online i w tv? Podpowiadamy na ESKA.pl
27/06/2016 12:44
Włochy - Hiszpania 27.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE
0

Włochy - Hiszpania 27.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE

Mecz Włochy - Hiszpania na Euro 2016 to jedno z ostatnich spotkań 1/8 finału Euro 2016. Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy we Francji online i w tv? Podpowiadamy na ESKA.pl
27/06/2016 12:21
EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 27.06.2016
0

EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 27.06.2016

Dokładny terminarz meczów EURO 2016 na ESKA.pl pomoże Wam wybrać najbardziej emocjonujący mecz i zaplanować dzień. 27 czerwca to kolejne dwa, już ostatnie mecze w 1/8 finału mistrzostw Europy we Francji! Kto zagra? Zobaczcie!
27/06/2016 11:48
Pogoda 16-dniowa - prognoza pogody na najbliższe 16 dni. Sprawdź!
0

Pogoda 16-dniowa - prognoza pogody na najbliższe 16 dni. Sprawdź!

Pogoda 16-dniowa pozwoli wam zaplanować wyjazdy - bo obejmuje co najmniej 2 weekendy. Prognoza pogody zwykle jest krótsza niż 16 dni, im dłuższa tym mniej wiarygodna, ale może się sprawdzi. Pogoda 16dniowa już teraz na ESKA.pl.
27/06/2016 10:53
BET Awards 2016 - zwycięzcy. Beyonce na czele!
0

BET Awards 2016 - zwycięzcy. Beyonce na czele!

BET Awards 2016 - zwycięzcy prestiżowej statuetki ogłoszeni. Największe szanse na nagrody mieli Drake, Rihanna i Beyonce. Jednak do kogo ostatecznie powędrowały nagrody? Już teraz na ESKA.pl sprawdźcie pełną listę artystów, którzy zwyciężyli.
27/06/2016 10:20
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA