WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bring The Beat - Mandaryna. Zobacz na Eska.pl teledysk Mandaryny! [VIDEO] - Bring The Beat - Mandaryna. Zobacz na Eska.pl teledysk Mandaryny!
REKLAMA
REKLAMA

Bring The Beat - Mandaryna. Zobacz na Eska.pl teledysk Mandaryny! [VIDEO]

RSS 21/01/2013 10:53 Komentarze 0
Bring The Beat to tytuł nowego teledysku Mandaryny! Zgodnie z obietnicą wokalistki, klip jest bardzo energetyczny! To doskonała muzyczna propozycja na karnawał 2013. Zobacz na Eska.pl Bring The Beat Mandaryny.
Mandaryna / Mandaryna - mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Bring The Beat - Mandaryna. Zobacz na Eska.pl teledysk Mandaryny! [VIDEO]
Bring The Beat to tytuł nowego singla Mandaryny. Nowy teledysk wokalistki zgodnie z zapowiedzią utrzymany jest w stylu sportowo - tanecznym. W klipie zobaczymy szybkie samochody oraz roztańczoną Mandarynę!

Zobacz na Eska.pl zdjęcia z planu Bring The Beat Mandaryny

We wrześniu 2012 ukazał się zwiastun teledysku Bring The Beat. Na całość fani musieli zaczekać do stycznia 2013. Czy podoba wam się nowy teledysk Mandaryny?

Zobacz Bring The Beat - Mandaryna




Nie czytałeś jeszcze?

Radio Eska od kuchni! Zobacz na Eska.pl film, który przygotowaliśmy specjalnie dla was!

EP



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Celebrity Splash odc. 4: kto odpadł, a kto skoczył najlepiej? Wyniki na ESKA.pl [VIDEO]
0

Celebrity Splash odc. 4: kto odpadł, a kto skoczył najlepiej? Wyniki na ESKA.pl [VIDEO]

Za nami 4. odcinek Celebrity Splash w Polsacie. Kto odpadł? Kto przeszedł dalej i znajdzie się w kolejnym etapie Celebrity Splash? Kto był zwycięzcą 4 odc. Celebrity Splash z 28.03.2015? Sprawdź na ESKA.pl 
29/03/2015 09:10
Kids Choice Awards 2015: gdzie oglądać w TV i internecie, o której godzinie? Sprawdzamy transmisję gali KCA 2015 [VIDEO]
0

Kids Choice Awards 2015: gdzie oglądać w TV i internecie, o której godzinie? Sprawdzamy transmisję gali KCA 2015 [VIDEO]

Kids Choice Awards 2015 na żywo w TV lub online zobaczyć chcą na pewno fani nominowanych do nagród gwiazd. ESKA.pl sprawdza, gdzie oglądać Kids Choice Awards 2015 w telewizji i internecie w wersji live. Mamy również dla Was informacje, o której godzinie zaczyna się KCA 2015. Gotowi na transmisję gali Kids Choice Awards 2015 pełną m.in. muzycznych emocji?
29/03/2015 08:45
Polska - Irlandia: transmisja na żywo online - gdzie szukać streamów do meczu eliminacji EURO 2016? Check On It [VIDEO]
0

Polska - Irlandia: transmisja na żywo online - gdzie szukać streamów do meczu eliminacji EURO 2016? Check On It [VIDEO]

Polska - Irlandia 2015: online i na żywo transmisję meczu eliminacji do Euro 2016 będzie można obejrzeć w internecie? Gdzie szukać live streamów do meczu Polska - Irlandia? Przetrzepaliśmy internety w poszukiwaniu linków do transmisji meczu Polska - Irlandia 
29/03/2015 08:44
Kiedy jest zmiana czasu 2015 na zimowego na letni: jak przestawiamy zegarek i po co zmienia się czas? Szukamy Daylight! [VIDEO]
0

Kiedy jest zmiana czasu 2015 na zimowego na letni: jak przestawiamy zegarek i po co zmienia się czas? Szukamy Daylight! [VIDEO]

W którą stronę jest zmiana czasu w marcu 2015? Po co zmienia się czas? To pytanie zada sobie wielu przy zmianie czasu 2015 z zimowego na letni? ESKA.pl wie, po co jest zmiana czasu. Za wszystko odpowiedzialne jest Daylight. Klikajcie i zobaczcie, o co chodzi w zmianie czasu na letni razem z nami!
29/03/2015 08:42
Warsaw Shore 3. odc. 1 już w ten weekend 29 marca 2015. Nowi uczestnicy mają za sobą pierwszą imprezę [VIDEO]
0

Warsaw Shore 3. odc. 1 już w ten weekend 29 marca 2015. Nowi uczestnicy mają za sobą pierwszą imprezę [VIDEO]

Rusza nowy sezon Warsaw Shore. 3 edycja kontrowersyjnego reality show startuje już w najbliższy weekend. Warsaw Shore 3 odc. 1 zobaczymy już w najbliższą niedzielę 29.03.2015. Kto dołączył do Ekipy z Warszawy? Poznaj nowych uczestników Warsaw Shore 3
29/03/2015 08:34
Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni - kiedy i w którą stronę przestawiamy czas? Czy czeka nas Time Warp? [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni - kiedy i w którą stronę przestawiamy czas? Czy czeka nas Time Warp? [VIDEO]

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni czeka nas już w najbliższy weekend. Jaka jest dokładna data przestawiania zegarków z czasu zimowego na letni? W którą stronę przestawiamy zegarki podczas zmiany czasu z zimowego na letni? Na ESKA.pl podpowiadamy jak przestawić zegarki, aby nie doszło do zapętlenia czasu, tak jak w utworze Time Warp
28/03/2015 23:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska