WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Bring The Beat - Mandaryna. Zobacz na Eska.pl teledysk Mandaryny! [VIDEO] - Bring The Beat - Mandaryna. Zobacz na Eska.pl teledysk Mandaryny!

Bring The Beat - Mandaryna. Zobacz na Eska.pl teledysk Mandaryny! [VIDEO]

RSS 21/01/2013 10:53 Komentarze
Bring The Beat to tytuł nowego teledysku Mandaryny! Zgodnie z obietnicą wokalistki, klip jest bardzo energetyczny! To doskonała muzyczna propozycja na karnawał 2013. Zobacz na Eska.pl Bring The Beat Mandaryny.
Mandaryna / Mandaryna - mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Bring The Beat - Mandaryna. Zobacz na Eska.pl teledysk Mandaryny! [VIDEO]
Bring The Beat to tytuł nowego singla Mandaryny. Nowy teledysk wokalistki zgodnie z zapowiedzią utrzymany jest w stylu sportowo - tanecznym. W klipie zobaczymy szybkie samochody oraz roztańczoną Mandarynę!

Zobacz na Eska.pl zdjęcia z planu Bring The Beat Mandaryny

We wrześniu 2012 ukazał się zwiastun teledysku Bring The Beat. Na całość fani musieli zaczekać do stycznia 2013. Czy podoba wam się nowy teledysk Mandaryny?

Zobacz Bring The Beat - Mandaryna




Nie czytałeś jeszcze?

Radio Eska od kuchni! Zobacz na Eska.pl film, który przygotowaliśmy specjalnie dla was!

EP



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
Margaret - Elephant: premiera na ESKA Music Awards 2016!
0

Margaret - Elephant: premiera na ESKA Music Awards 2016!

Premiera nowej piosenki Margaret odbędzie się podczas ESKA Music Awards 2016! Kawałek nosi tytuł Elephant i po raz pierwszy usłyszycie go 26 sierpnia w Szczecinie! Więcej informacji znajdziecie już teraz na ESKA.pl!
24/08/2016 16:33
Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący
0

Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący

Rozdanie nagród MTV Video Music Awards 2016 coraz bliżej. Sprawdzamy, gdzie i kiedy oglądać transmisję z gali w TV i internecie, kto wystąpi w roli prowadzących show oraz kto zaśpiewa na scenie. Wszystkie szczegóły tegorocznych VMAs już teraz - na Eska.pl!
24/08/2016 16:22
BEMY w coverze hitu Justina Biebera. Nowa wersja Love Yourself!
0

BEMY w coverze hitu Justina Biebera. Nowa wersja Love Yourself!

BEMY nagrał cover hitu Justina Biebera. Myślicie, że nowa wersja Love Yourself spodoba się fanom Kanadyjczyka?
24/08/2016 16:09
Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?
0

Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?

Roast Michała Szpaka będzie najlepszym show tej jesieni? Tego dowiemy się już we wrześniu po transmisji roastu Michała Szpaka w TV. Zastanawiacie się kiedy i gdzie oglądać program? Podpowiadamy na ESKA.pl
24/08/2016 15:46
Internet oszalał na punkcie dziwnych zachowań Cristiana Oliverasa!
0

Internet oszalał na punkcie dziwnych zachowań Cristiana Oliverasa!

Ręcznik, ogromne usta jak u Micka Jaggera i dwa olbrzymie nozdrza. Tyle wystarczy, by być królem internetu! Aaaaaaaa... trzeba również mieć specyficzne poczucie humoru! Na ESKA.pl prezentujemy Wam absolutny numer 1 w sieci!
24/08/2016 15:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]